Gogle robocze ochronne

( ilość produktów: 15 )

Ochronne gogle roboczą sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zwykłe okulary to za mało. Gogle zapewniają szczelniejszą ochronę oczu, a ich konstrukcja pozwala na ściślejsze dopasowanie do twarzy użytkownika i ochronę całej okolicy oka.

Robocze gogle ochronne posiadają sztywną ramkę, miękką oprawę, która przylega do twarzy, a także zapięcie w postaci elastycznej taśmy. Niektóre modele możesz zakładać bezpośrednio na głowę lub przeznaczone są do mocowania z hełmem roboczym. Zauważ, że niektóre produkty w tej kategorii posiadają jedną panoramiczną szybkę lub mają dwie szybki ochronne. Jeżeli nosisz okulary korekcyjne, sprawdź, czy interesujący Cię produkt jest do tego przystosowany. W przypadku gogli panoramicznych nie powinno stanowić to problemu.

W sytuacji, gdy Twoja praca wymaga intensywnego wysiłku fizycznego, warto wyposażyć się w gogle, które posiadają odpowiednią wentylację oraz niezaparowujące szybki. W ten sposób redukujemy potencjalne niebezpieczeństwo, jakie stwarza zamglona soczewka, która znacznie redukuje widoczność i może być przyczyną wypadku w miejscu pracy. Gogle w zależności od konstrukcji mogą zapewniać nam ochronę przed kroplami cieczy, pyłami o średniej i drobnej wielkości (w tym przed czynnikami biologicznymi), a także przed urazami mechanicznymi jak odpryski ciał stałych. W naszej ofercie znajdziesz również robocze gogle ochronne przeznaczone dla spawaczy i zawodów pokrewnych. Zapraszamy Cię do zapoznania się z całą naszą ofertą.

pixel