Akcesoria do kasków roboczych

( ilość produktów: 24 )

W zet4.pl znajdziesz akcesoria do kasków, które pozwolą Ci na stworzenie hełmu idealnego. Oferujemy wiele produktów, które zwiększą Twoje bezpieczeństwo lub ułatwią Ci pracę, a wśród nich: naklejki odblaskowe, chłodzące osłony pod czapkę, okulary i nauszniki mocowane do kasku oraz wymienne elementy, takie jak więźby i potniki.

Zestaw naklejek odblaskowych zwiększy Twoją widoczność zwłaszcza po zmroku. To praktyczne rozwiązanie stosowane przez osoby pracujące w pobliżu ruchu drogowego, na parkingach, czy w magazynach.

Praca w upalne dni nie należy do najprzyjemniejszych, zwłaszcza kiedy musisz nosić obowiązkowe nakrycie głowy. Aby zredukować zmęczenie i obniżyć temperaturę całego ciała, warto stosować chłodzące czapki z osłoną na kark, które wkładasz pod kask roboczy. Produkty tego typu są lekkie, wielokrotnego użytku i co ważne, przy każdorazowym założeniu efekt chłodzenia utrzymuje się przez kilka godzin.

Wśród akcesoriów do kasków roboczych znajdziesz także okulary ochronne i nauszniki przeciwhałasowe, które możesz połączyć ze swoim hełmem. Dzięki temu niezbędną ochronę masz zawsze przy sobie.

Nie można zapomnieć także o akcesoriach wymiennych. Jeżeli w Twoim dotychczasowym kasku kilka elementów już się zużyło, nie oznacza to, że cały jest do wyrzucenia. Nowa więźba lub potnik to sprytny sposób na odświeżenie roboczego hełmu i ograniczenie niepotrzebnych wydatków. W zet4.pl z pewnością znajdziesz akcesoria do kasków roboczych, jakich potrzebujesz.

pixel