Buty robocze letnie

( ilość produktów: 53 )

Dla osób poszukujących letniego obuwia roboczego przygotowaliśmy wiele ciekawych propozycji od takich producentów jak Portwest, Beta i Deltaplus. W ciepłe dni potrzebujemy butów, które z jednej strony będą przewiewne i wygodne, a z drugiej bezpieczne-spełniające wymagania norm dotyczących obuwia ochronnego. Obuwie noszone w sezonie letnim powinno być wykonane z tkanin, które przepuszczają powietrze, pozwalając na jego swobodną cyrkulację. Aby zwiększyć ten efekt, stosuje się perforację (dziurkowanie), które jednocześnie może stanowić element ozdobny. Jest to szczególnie ważne dla osób, które borykają się z problemem nadmiernej potliwości stóp. W takim wypadku warto również stosować wymienne wkładki, które pozwalają utrzymać wysoką higienę.

Do produkcji letniego obuwia roboczego często stosuje się materiały i dzianiny, które są miękkie i wygodne. Przykładem może być bestsellerowy produkt od firmy Deltaplus - buty Miami. Produkt ten nie posiada sznurowadeł, dzięki czemu możesz błyskawicznie założyć go w ciągu kilku sekund.

Letnie obuwie robocze zazwyczaj ma krótką cholewkę, co daje pełną swobodę ruchów (nie usztywnia kostki). Od teraz możesz wygodnie i bez przeszkód pracować nawet podczas układania terakoty czy glazury.

Wiele modeli prezentowanych w zet4.pl ma elementy charakterystyczne dla butów ochronnych takie jak: stalowy podnosek, pochłaniacz energii pod piętą, wkładkę antyprzebiciową lub podeszwę spełniającą wymagania normy SRC dotyczącej antypoślizgowości. Dzięki takiej ochronie będziesz przygotowany na każdą ewentualność. 

pixel