Czapki robocze z daszkiem

( ilość produktów: 31 )

Czapki z daszkiem wchodzą w skład profesjonalnej odzieży roboczej. Możesz korzystać z nich nie tylko podczas pracy zawodowej, ale i wykonując codzienne czynności gospodarcze lub w czasie wolnym. To niezawodna ochrona, która osłania Twoją głowę przed słońcem, wiatrem oraz deszczem. Daszek sprawi, że będziesz mógł bez problemu skupić się na wykonywanej pracy, niezależnie od panującej pogody.
W naszej ofercie znajdują się klasyczne dzianinowe baseballówki oraz czapki antyskalpowe. Te drugie posiadają ukrytą skorupę, która chroni głowę niczym kask budowlany. Wyściełane są ABS-em, który amortyzuje wszelkie uderzenia.
Zwróć uwagę, że czapki różnią się szerokością, długością i kształtem daszka, więc będziesz mógł wybrać taki, jaki lubisz najbardziej i który okaże się praktyczny. Szeroki daszek zapewni Ci pełną ochronę przed słońcem i dobry kąt widzenia. Czapki robocze z daszkiem wykonane są z najwyższej jakości materiałów, o różnej fakturze i gramaturze. Niektóre z nich zostały wyłożone przewiewną siateczką od wewnątrz tak, aby skóra głowy mogła swobodnie oddychać. Dodatkowo niektóre modele zostały wyposażone w otwory wentylacyjne. W tej kategorii znajdziesz produkty o różnorodnej kolorystyce: czarne, granatowe, szare, a nawet jaskrawe. Jeżeli chcesz zwiększyć swoją widoczność na drodze lub po zmroku, wybieraj produkty odblaskowe, w kolorach fluorescencyjnej żółci lub pomarańczy. Pamiętaj, że właściwie dobrane nakrycie głowy przekłada się na komfort i zadowolenie z pracy.

pixel