O firmie

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2004 roku. W 2011 roku uruchomiliśmy pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości.

Dla uwierzytelnienia powyższego pięknego opisu wrzucamy swoje zdjęcia - poznajcie ekipę swojego ulubionego sklepu internetowego :)

Pani Prezes Renata

Wielu chciałoby jej numer telefonu, wielu chciałoby jej adres e-mailowy, wielu chciałoby umówić się z nią na spotkanie, wielu chciałoby dowiedzieć się jak wygląda. Jako nieliczni mamy to wszystko. 

 

 

Przemek

Człowiek z niewyczerpywalnym źródłem energii. Jego doba trwa dwa razy dłużej niż w przypadku zwykłych śmiertelników. Wie wszystko i zna wszystkich (Ciebie zapewne też). W sumie to zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami, ale w ramach hobby w wolnej chwili służy dobrą radą. Jest jak bumerang - wychodzi i wraca, często po kilka razy, niby z dużej ilości spraw na głowie, ale każdy wie, że potrafi być roztrzepany.

 

 

Daria

Pani Kierownik. Niech Was nie zmyli ten niepozorny wygląd. Co prawda kryje się za nim osoba spokojnego i łagodnego ducha, ale ogarnia jak mało kto. Kobieta do zadań specjalnych, działa na wielu frontach i na każdym wygrywa! Jak każdy menedżer miewa zły humor… wtedy stul uszy po sobie i lepiej nie podchodź :)

 

Dorota

Nasz Pracuś. Sumiennie dba o swoje poletko, nawet późnym wieczorem otwiera Okienka i patrzy co się dzieje. Chodzące dobro, które wyłowi komara z herbaty, wysuszy mu skrzydełka i powie „dobrego dnia”. Potrafi zachwycić się kroplą deszczu i powędrować z głową w chmury a wtedy trudno jej skupić się na czymś tak przyziemnym jak praca z kalkulatorem.

 

 

 

 

Ola

Ogień nie kobieta. Ma moc. Minęła się z powołaniem i zamiast być komentatorem sportowym odbija sobie na rzucaniu żarcikami i niepowtarzalnymi tekstami, którymi rozśmiesza nas czasem do łez. Głos nie do zdarcia. W magazynie troszczy się o Wasze paczki, żeby były pięknie zapakowane i bezpiecznie do Was dotarły.  

 

 

pixel