Kombinezony robocze trudnopalne / spawalnicze

( ilość produktów: 50 )

Robocze kombinezony trudnopalne i spawalnicze zapewniają kompleksową ochronę. Stosowane są przez osoby pracujące w przemyśle petrochemicznym, olejowym, stoczniowym i wielu innych.
Ubrania w tej kategorii spełniają między innymi wymagania normy EN ISO 11611, która dotyczy odzieży przeznaczonej dla pracowników wykonujących prace spawalnicze i prace o porównywalnym stopniu zagrożenia. Odzież ochronna dla spawaczy charakteryzuje się ograniczoną zdolnością do rozprzestrzeniania płomienia oraz odpowiednimi właściwościami mechanicznymi (wysoką odpornością na przetarcie i rozdarcie). W odzieży spawalniczej wszystkie metalowe elementy są przykryte. Zgodnie z przepisami, odzież ta nie posiada mankietów, a kieszenie są zazwyczaj zamykane na klapkę.
Kombinezony trudnopalne i spawalnicze wykonane są z materiałów, które nie topnieją pod wpływem wysokiej temperatury. Stosowana jest między innymi bawełna impregnowana substancją niepalną. Ubrania opatrzone certyfikatem EN ISO 11612 zapewniają noszącym je osobom bezpieczeństwo w kontakcie z gorącem i płomieniem.
W naszej ofercie znajdziesz robocze kombinezony trudnopalne i spawalnicze w wariancie wodoodpornym, odblaskowym oraz o właściwościach antyelektrostatycznych.
Większość modeli w tej kategorii posiada kołnierzyk pod szyją, zapięcie na dwustronny mosiężny zamek błyskawiczny, zaczep na radio oraz pasy odblaskowe, które zwiększają widoczność użytkownika na drodze. Dla pełnej ochrony ostrzegawczej, polecamy stosowanie roboczych kombinezonów trudnopalnych i spawalniczych w odblaskowych kolorach.

pixel