Ochronniki na obuwie

( ilość produktów: 5 )

Ochronniki na obuwie znajdują zastosowanie w zakładach pracy, jak i sytuacjach dnia codziennego. W tej kategorii prezentujemy kilka modeli, od zupełnie prostych po te naprawdę wyspecjalizowane.
Ochraniacz stanowi barierę pomiędzy podeszwą a powierzchnią, po której się poruszamy. Dzięki temu buty nie zniszczą się tak szybko i znacznie dłużej możemy cieszyć się z ich przydatności.
Na stronie zet4.pl prezentujemy ochronniki znanych producentów takich jak Deltaplus oraz Portwest. Produkty wykonane z polietylenu lub polipropylenu są bardzo lekkie, a gumka ściągająca w ich górnej części umożliwia idealne przyleganie do obuwia. Stosuje się je w zakładach, w których bezwzględnie należy przestrzegać zasad higieny pracy. Kolejną sytuacją, w której znajdują swoje zastosowanie, jest przebywanie w miejscu, gdzie wymagane jest nałożenie na obuwie jakiejś formy ochrony, która ma za zadanie zabezpieczyć podłogę przed zabrudzeniem.
Dla spawaczy polecamy model z dwoiny bydlęcej. Mocna skóra doskonale uchroni obuwie przed wysoką temperaturą oraz opiłkami metali.
Dobrym sposobem na zabezpieczenie się przed upadkiem są nakładki antypoślizgowe. Przymrozek w nocy albo opad śniegu może zagrozić bezpieczeństwu już jesienią. Dzięki nim podeszwa buta stabilniej trzyma się podłoża. Dzięki zastosowaniu tego rodzaju ochronników na obuwie będziesz bezpiecznie poruszał się nawet po śliskiej nawierzchni. Zaopatrzenie się w tego typu akcesoria ułatwia wykonywanie pracy zawodowej, zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz.

pixel