Buty robocze medyczne / spożywcze

( ilość produktów: 40 )

Prezentowane w tej kategorii obuwie możesz wykorzystać wszędzie tam, gdzie wymagane są najwyższe standardy higieny. Mogą to być na przykład spożywcze zakłady produkcyjne, kuchnie oraz stołówki. Z tego typu obuwia mogą korzystać również osoby pracujące w służbie zdrowia, np. w przychodniach, szpitalach lub prywatnych zakładach opieki.

Przygotowaliśmy zestawienie różnych fasonów roboczego obuwia medycznego i spożywczego, tak aby każdy mógł wybrać produkt, który najlepiej odpowiada jego potrzebom. Znajdziesz tu między innymi trzewiki, sandały i półbuty, z wysoką i niską cholewką. Obuwie należy dopasować nie tylko do obowiązujących Cię przepisów BHP (Bezpieczeństwa i Higieny Pracy), ale również Twoich osobistych preferencji i gustu.

Jeżeli w Twoim zakładzie pracy nie wymaga się noszenia obuwia ochronnego, wybieraj modele, które nie posiadają ochronnego podnoska (wykonanego ze stali lub kompozytu). W ten sposób wybrane buty będą znaczne lżejsze i bardziej komfortowe. Wiele naszych produktów posiada dodatkowe atuty, takie jak ochrona przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD), podeszwę antypoślizgową (SRC) oraz olejoodporną. Ponieważ jednym z najczęściej wybieranych kolorów umundurowania pracowników w sektorze medycznym i spożywczym jest biel, wyszukaliśmy wiele modeli właśnie w tym kolorze. Obuwie zebrane w tym dziale zostało wyprodukowane przez uznanych producentów, firmy Portwest oraz Deltaplus. Zapoznaj się z naszą propozycją roboczych butów medycznych i spożywczych i wybierz dobry produkt w świetnej cenie.

pixel