Kamizelki robocze ostrzegawcze

( ilość produktów: 60 )

Robocze kamizelki ostrzegawcze są niezbędne dla wszystkich pracowników, którzy muszą zadbać o odpowiednią widoczność w miejscu pracy. Niedostateczna ilość światła, praca po zmroku, obecność maszyn budowlanych lub ruchu drogowego w pobliżu wymaga stosowania odzieży ochronnej o charakterze ostrzegawczym.

Praktycznym elementem stroju w tym zakresie jest ostrzegawcza kamizelka robocza. W razie konieczności wystarczy założyć ją na swoje ubranie, by móc zapewnić sobie odpowiednią ochronę. W naszym zestawieniu znajdziesz kamizelki zapinane na rzepy lub zamek błyskawiczny, kamizelki wykonane z przewiewnej siatki lub z panelami maskującymi zabrudzenia. To wszystko po to, by każdy pracownik mógł znaleźć produkt, który w pełni zaspokoi jego potrzeby i oczekiwania. Niektóre modele posiadają dodatkowe kieszenie oraz miejsce na identyfikator.

Odzież odblaskowa zawdzięcza swoje właściwości specjalnym materiałom. Materiał tła cechuje się fluorescencyjnym kolorem (czerwonym, pomarańczowo-czerwonym lub żółtym). Zdarza się, że przepisy BHP precyzują jaki kolor jest wymagany w przypadku konkretnych sytuacji lub profesji.

Materiał odblaskowy zazwyczaj przybiera formę poziomych pasów. Odblaski wysokiej jakości posiadają pewną elastyczność, dzięki czemu nie usztywniają całej kamizelki. W ten sposób pracownik może czuć się komfortowo i wygodnie. Zapoznaj się z naszymi produktami. Przed Tobą zestaw roboczych kamizelek ostrzegawczych od takich producentów jak Portwest, Deltaplus i Beta.

pixel