Koszulki robocze z krótkim rękawem

( ilość produktów: 133 )

Najlepsze ubranie na lato? Robocza koszulka z krótkim rękawem! Po co męczyć się w ciepłych bluzach, skoro można założyć przewiewny T-shirt? W ofercie zet4.pl znajdziesz wiele modeli i fasonów idealnych do pracy. Wybraliśmy tylko sprawdzone produkty od takich producentów odzieży roboczej jak Portwest, Beta i Deltaplus.
W tej kategorii znajdziesz wiele klasycznych bluzek w neutralnych barwach. Możesz zakładać je także po pracy lub zamiast odzieży sportowej. Pamiętaj, że ubrania robocze są dużo wytrzymalsze od tych dostępnych w zwykłych sklepach sieciowych. Cały sekret tkwi nie tylko w składzie materiału, ale także w technologii jego wytwarzania i konstrukcji splotu.
W tym zestawieniu proponujemy m.in. odblaskowe robocze koszulki z krótkim rękawem. To niezastąpiona ochrona wszędzie tam, gdzie musisz być widoczny dla innych uczestników ruchu drogowego lub pracowników. Po zmroku ważnym elementem są pasy odblaskowe, które odbijają padające na nie światło, dzięki czemu nie przejdziesz niezauważony.
Jeżeli lubisz się dobrze prezentować, z pewnością zainteresuje się robocza koszulka na krótki rękaw typu polo. Jej charakterystycznym elementem jest kołnierzyk i zapięcie pod szyją. To fason, w którym dosłownie każdy pracownik wygląda dobrze, dlatego nic dziwnego, że największe firmy wybierają właśnie ten fason jako element ujednoliconych mundurów pracowniczych. Zapoznaj się z naszym zestawieniem najlepszych koszulek roboczych krótkim rękawem. Postaw na praktyczny model w dobrej cenie.

pixel