Czapki robocze

( ilość produktów: 91 )

Czapka robocza to ważny element odzieży roboczej każdego pracownika. Modele, które dla Ciebie przygotowaliśmy, cechują się dobrą ceną i wysoką jakością wykonania. Każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na profesję, jaką się zajmuje. Mamy czapki dla pracowników budowy, przemysłu spożywczego i przetwórczego, kucharzy, dla osób pracujących w laboratoriach i na produkcji oraz wielu innych.
Głowa szczególnie narażona jest na działanie czynników atmosferycznych, takich jak wiatr, słońce czy deszcz, dlatego bezwzględnie należy ją chronić. Dzięki czapce roboczej możesz poczuć się bezpiecznie, a swoją pracę wykonujesz ze spokojną głową, bez rozpraszania uwagi. Pracując w zamkniętych pomieszczeniach, również potrzebujemy ochrony. Dzięki odpowiedniemu nakryciu głowy dbamy o higienę wykonywanych czynności. To dobry wzór dla innych, ponieważ przestrzeganie zasad BHP powinno być priorytetem dla każdego pracownika.
Czapkę dostosuj do panującej temperatury, pogody i pory roku. W tej kategorii znajdziesz modele odpowiednie dla letniej aury: lekkie, wentylowane lub z daszkiem. Na zimę polecamy czapki ocieplane: dwustronne, a także uszatki.
W ofercie sklepu zet4.pl dostępne są różne rodzaje czapek roboczych o szerokiej gamie kolorystycznej, klasyczne (czarne, granatowe) oraz ostrzegawcze w jaskrawych barwach żółci i pomarańczy. Gwarantuje to bezpieczeństwo, zarówno w dzień, jak i w nocy.
Oferujemy różnorodne fasony: czapki robocze z daszkiem, wywijane, dwustronne, odblaskowe, a nawet ze wszytymi lampkami LED.

pixel