Bluzy robocze odblaskowe

( ilość produktów: 96 )

Bluza odblaskowa to nie tylko element garderoby. Odzież sygnalizacyjna ma za zadanie zapewnić Ci bezpieczeństwo w warunkach wzmożonego ruchu pojazdów. Stosowana jest przez pracowników, którzy są uczestnikami ruchu drogowego, pracują w magazynie, na parkingu, czy na kolei.

Odzież odblaskowa posiada 2 cechy, które zwiększają Twoja widoczność. Pierwsza to fluorescencyjny kolor. Jaskrawa barwa odróżnia się od otoczenia, co zwiększa Twoją widoczność w dzień. Druga to odblaski, które odbijają padające na nie światło. Ma to szczególne znaczenie wieczorem i tuż po zmroku. Dzięki tym dwóm rozwiązaniom możesz zostać zauważony już ze znacznej odległości, bez względu na porę dnia. Daje to czas nadjeżdżającemu kierowcy, na odpowiednią reakcję.

Zwróć uwagę, że odzież odblaskowa dzieli się na 3 kategorie. Im wyższa kategoria, tym wyższy stopień ochrony. Niejednokrotnie to przepisy BHP precyzują, w jaki rodzaj odzieży musimy się zaopatrzyć. Wybierz więc ubranie dostosowane do Twoich obowiązków i charakteru pracy.

Bluzy odblaskowe są idealnym rozwiązaniem, jeżeli poszukujesz odzieży do pracy z długim rękawem. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne fasony i modele: rozpinane, wkładane przez głowę, z ociepleniem lub bez. Niektóre z bluz roboczych możesz nosić samodzielnie, a inne z powodzeniem zastępują kurtkę w sezonie wiosenno-letnim. W tej sekcji znajdziesz bluzy ostrzegawcze od uznanych producentów odzieży roboczej takich jak Portwest, Beta i Deltaplus. Świeć w pracy przykładem i zadbaj o swoje bezpieczeństwo.

pixel