Odzież robocza przeciwdeszczowa

( ilość produktów: 231 )

Na roboczą odzież przeciwdeszczową składa się wiele produktów takich jak: kurtki wodoodporne i wodoszczelne, płaszcze, spodnie, ogrodniczki, kombinezony oraz komplety przeciwdeszczowe.

Stały kontakt z wodą lub praca w wilgotnym środowisku może stanowić nie lada wyzwanie. Aby odpowiednio przygotować się na takie warunki, należy wyposażyć się w odpowiednią roboczą odzież przeciwdeszczową. W naszym zestawieniu znajdziesz zarówno produkty wodoszczelne, jak i wodoodporne.

Odzież wodoszczelna wykonana jest z tworzyw syntetycznych, które tworzą gładką nieprzenikalną dla wody strukturę. To dobre rozwiązanie, jeżeli kontakt z wodą jest nieustanny lub potrzebujemy krótkotrwałej ochrony przed deszczem. Ponieważ ochrona przeciwdeszczowa sięga 100% odzież tego typu, nie przepuszcza również wilgoci z ciała na zewnątrz i uniemożliwia jej odparowanie, dlatego przeznaczona jest raczej do prac o umiarkowanej intensywności.

Jeżeli poszukujesz odzieży oddychającej, polecamy modele wodoodporne, które dzięki specjalnej konstrukcji pozwalają na swobodną cyrkulację powietrza. To zdecydowanie bardziej zaawansowany typ odzieży przeciwdeszczowej. Mikroporowata powierzchnia nie przepuszcza kropel wody. Jej możliwości ochronne są ściśle określone przez producenta i podawane są w słupku wody na cm 2. Im wyższy wskaźnik, tym wyższa ochrona.

Robocza odzież przeciwdeszczowa może mieć dodatkowe cechy, takie jak ocieplenie (niezbędne w sezonie jesienno-zimowym) oraz fluorescencyjny kolor i odblaskowe pasy. Zapoznaj się z naszą ofertą najlepszej odzieży przeciwdeszczowej od producentów Beta, Deltaplus i Portwest.

pixel