Buty robocze wodoodporne za kostkę

( ilość produktów: 135 )

Niejeden pracownik uważa, że obuwie to ostatnia rzecz, na jakiej powinno się oszczędzać. To od jego jakości zależy nie tylko nasz komfort, ale i zdrowie oraz bezpieczeństwo. W tym dziale zebraliśmy sprawdzone modele roboczych butów wodoodpornych za kostkę. Podwyższona cholewka stabilizuje łydkę, dzięki czemu ryzyko jej zwichnięcia lub skręcenia maleje do minimum. Ma to szczególne znaczenie, gdy pracujemy na niepewnym gruncie lub śliskiej nawierzchni. W takiej sytuacji nietrudno o upadek. Podwyższona cholewka to także większa ochrona przed chłodem i wodą. Gdy nosisz przeciwdeszczowe spodnie, z regulowanymi nogawkami, łatwiej jest zacisnąć je na wyższym obuwiu.

Robocze buty wodoodporne za kostkę wykonane są z materiałów odpornych na przemakanie. Najczęściej stosowane są skóry licowe, wielokrotnie pokryte woskiem. Ich gładka i śliska struktura odpycha krople wody i zapobiega ich przenikaniu.

Ważnym elementem jest także podeszwa. W warunkach zwiększonej wilgotności środowiska powinno stosować się podeszwy spełniające wymagania SRC. Jest to najbardziej rygorystyczna norma w zakresie właściwości antypoślizgowych obuwia.

W zet4.pl przygotowaliśmy ofertę roboczych butów wodoodpornych za kostkę od takich producentów jak Beta, Portwest i Deltaplus. Każda ze wspomnianych firm na co dzień zajmuje się produkcją odzieży, akcesoriów i obuwia roboczego dla wielu branż i specjalizacji, a więc rozumie warunki i trudności, z jakimi pracownicy stykają się na co dzień. Zapoznaj się z naszymi propozycjami roboczych butów wodoodpornych za kostkę.

pixel