Buty robocze ocieplane za kostkę

( ilość produktów: 5 )

Dla zwiększonej ochrony termicznej polecamy stosowanie roboczego obuwia ocieplonego za kostkę. Zwłaszcza osoby pracujące na otwartych przestrzeniach zdają sobie sprawę, jakim utrudnieniem może być silny wiatr, chłód, opady deszczu lub śniegu.

W naszym zestawieniu znajdziesz różnorodne fasony i modele roboczego obuwia ocieplanego za kostkę. Proponujemy buty wykonane z tworzyw syntetycznych oraz ze skór naturalnych takich jak licowa, zamszowa, czy nubukowa. Pod uwagę warto wziąć nie tylko osobiste preferencje, ale również pogodę i warunki, w jakich spodziewamy się pracować. Obuwie wykonane ze skóry naturalnej jest miękkie, oddychające i elastyczne, przez co doskonale dopasowuje się do kształtu stopy. W tej kategorii zebraliśmy produkty od takich producentów jak Portwest, Beta i Deltaplus.

Oferowane przez nas obuwie robocze ocieplane za kostkę spełnia wymagania norm dotyczących obuwia ochronnego i bezpiecznego. Wyposażone jest w takie elementy jak wkładka antyprzebiciowa, stalowy lub kompozytowy podnosek oraz pochłaniacz energii pod piętą. Takie obuwie może uchronić cię przed negatywnymi skutkami uderzenia o maksymalnej sile do 200 J, a przedłużona cholewka usztywnia kostkę, co minimalizuje ryzyko zwichnięcia lub skręcenia. 

Podpowiadamy, że podczas zakupów warto zwrócić uwagę również na podeszwę, m.in. na uformowanie bieżnika lub dodatkowe właściwości potwierdzone odpowiednimi certyfikatami, takie jak antypoślizgowość. Zapraszamy Cię, byś zapoznał się z naszą unikalną ofertą roboczych butów ocieplanych za kostkę.

pixel