Kurtki robocze przeciwdeszczowe

( ilość produktów: 179 )

Praca podczas deszczu, stały kontakt z wodą lub wysoka wilgotność środowiska może skutecznie zniechęcić do pracy. Co więcej, długotrwałe przemoczenie może skutkować chorobą lub jej zaostrzeniem. Aby być odpowiednio przygotowanym na tak trudne warunki pracy, warto zaopatrzyć się w dobrej jakości kurtkę przeciwdeszczową. Tego typu odzież dzielimy na dwie kategorie: wodoodporną i wodoszczelną.

Pierwsza z nich cechuje się zastosowaniem materiałów, które jednocześnie pozwalają na przepływ powietrza i stanowią barierę dla wody. W tym celu często stosuje się syntetyczną tkaninę - Softshell. Warto wiedzieć, że wszystkie materiały o właściwościach „oddychających” mają ograniczone możliwości ochrony przed wodą. Interesujący Cię produkt powinien mieć stosowne oznaczenie.

Robocze kurtki przeciwdeszczowe występują także w wariancie wodoodpornym. Oznacza to, że stanowią one całkowitą, 100% barierę dla wody. Niestety tym samym nie przepuszczają wilgoci z ciała na zewnątrz. To dobry wybór, jeżeli pracujesz niezbyt intensywnie lub gdy każdy inny rodzaj ochrony po prostu zawodzi. Zapoznaj się z naszą ofertą roboczych kurtek przeciwdeszczowych. Znajdziesz wiele modeli także w wariancie odblaskowym we fluorescencyjnych kolorach z odblaskami, z ociepleniem lub bez. Podczas zakupów warto zastanowić się w jakich warunkach pracujemy najczęściej, z jakimi spotykamy się wyzwaniami, lub jakim przepisom BHP (Bezpieczeństwa i Higieny Pracy) musimy sprostać. Wybierz najlepszy produkt w dobrej cenie.

pixel