Buty i odzież robocza firmy Beta

2018-02-09

BETA to włoska firma z tradycjami. Jako lider w swojej branży, z niemałym sukcesem zajmuje się produkcją narzędzi oraz wysokogatunkowego obuwia i odzieży roboczej ze szczególną uwagą na czynnik bezpieczeństwa.


To ostatnio jeden z najczęściej wybieranych producentów z naszej oferty.

Jeżeli jeszcze nie miałeś ich produktów w swojej ręce, nie myśl, że to niszowy producent, zamawiający towary w Chinach. Prosimy nie mylić także z małą rodzinną firmą na peryferiach miasta. Nic bardziej mylnego! Aktualnie, cała produkcja odbywa się we Włoszech, gdzie znajdują się aż trzy zakłady produkcyjne, zatrudniające kilkaset pracowników.

W tych produktach widać zrozumienie rzeczywistych potrzeb osób ciężko pracujących. Są nie tylko praktyczne, ale i nowoczesne. Wyróżniają się wysokiej jakości materiałami oraz wzornictwem wpisującym się w aktualne trendy. Jeżeli raz je założysz, nieprędko wymienisz je na inne. Są trwałe i naprawdę dobrze wyglądają.

Beta oferuje asortyment, który spełnia wymagania każdego nowoczesnego i wydajnego zakładu. Łącznie, oferta obejmuje aż 20 kategorii produktów. To naprawdę coś!


O jakości dużo nam mówią główne założeniach firmy. 

W skrócie ich filozofia to:

• poprawa jakości pracy, ze szczególnym naciskiem na jej ułatwienie i uproszczenie

• tworzenie innowacji, zgodnych z najnowszymi technologiami, ergonomią i wzornictwem

• produkcja z dbałością o środowisko naturalne.

Nic dodać, nic ująć. Jeżeli interesuje Cię ten temat, zajrzyj na ich kanał na YoutubeZOBACZOdzież robocza Beta

Odzież produkowana przez Beta jest zgodna z EN ISO13688: 2013. Jednym z najczęściej kupowanych produktów są odblaskowe spodnie robocze, model VWTC17.


Więcej ich produktów znajdziesz tu: ZOBACZ


Buty robocze Beta

Obuwie ochronne ma szeroką gamę stylów, z których wszystkie są zgodne z normami ISO 2004 - EN 20345. Posiadają podeszwy z poliuretanu oraz z gumy HRO. Spełniają wymagania wszystkich sektorów, od przemysłu po motoryzację, czy budowę. Na przykład model 7293NKK cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.


Wszystkie pozostałe modele znajdziesz w sklepie ZET4 pod tym adresem: ZOBACZ

 

 

pixel