Miami Panoply Deltaplus

2018-12-28
Choć oficjalnie rozpoczęliśmy sezon zimowy, zdajemy sobie sprawę, że nie każdy na co dzień pracuje w chłodzie. Wielu z nas wykonuje swoją pracę w ciepłych, ogrzewanych pomieszczeniach, o czym inni mogą tylko pomarzyć. Jeżeli poszukujesz lekkich, przewiewnych butów roboczych, mamy coś dla Ciebie. Jedną z takich propozycji jest  wielokrotnie już przez nas wspominany bestseller - Miami od producenta Deltaplus.

O półbutach MiamiPanoply Deltaplus w skrócie:
Seria: Light Walkers.
Cholewka - poliester i bawełna.
Wkładka - wymienna, wykonana z poliamidu na EVA.
Podeszwa - poliuretanowa o jednolitej gęstości, wtryskiwana.
Podnosek - ze stali nierdzewnej.
Rozmiary: 35-48.
Kolory:czarny, niebieski, moro.


Co składa się na sukces modelu Miami?

Lekkość - w porównaniu do innych butów roboczych Miami ważą niewiele. Uwaga, po całym dniu pracy nie zapomnij ich ściągnąć. Są tak lekkie, że możesz zapomnieć, że nadal masz je na nogach!

Przewiewność- cholewka, czyli część zewnętrzna butów, otulająca stopę, została wykonana z mieszanki poliamidu i bawełny. Materiał jest oddychający, a jego struktura w naturalny sposób odprowadza pot na zewnątrz. Idealne rozwiązanie dla osób cierpiących na problem nadmiernej potliwości. Z tymi butami nie popłyniesz.

Funkcjonalność - wymienna wkładka jest bardzo praktyczna. Kiedy niszczy się wkładka, nie musisz wymieniać całego obuwia. Jakie to oszczędne...

Wygoda - podeszwa o jednolitej gęstości została wykonana z poliuretanu, jest miękka i elastyczna. Taki rodzaj podeszwy sprawdza się u osób, które w trakcie pracy często kucają lub pracują w pozycji klęczącej. W pozycji leżącej też świetnie się noszą (w myśl zasady: “Czy się stoi, czy się leży…”).

Bezpieczeństwo- podnosek ze stali nierdzewnej osłoni palce. Idealny na te dni, kiedy wszystko leci Ci z rąk. Obuwie spełnia wymagania normy SRC, a  więc możesz bezpiecznie poruszać się po śliskich nawierzchniach. Jeżeli upadniesz, to tylko z wrażenia. Cena jest jeszcze niższa! Sprawdź w sklepie [KLIK]

Uniwersalność - obuwie to może być noszone zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Zobacz sam:

          

To warto wiedzieć:

W opisie obuwia znajduje się skrót  S1P. Co on oznacza? Jest to informacja o klasie obuwia. Ta konkretna oznacza, że dany model wyposażony jest w:
  • podnosek chroniący przed uderzeniem z energią do 200 J 
  • podeszwę o właściwościach antypoślizgowych i antyelektrostatycznych 
  • oraz posiada absorpcję energii pod piętą.

 pixel