Ocieplana kamizelka SIERRA2 od Deltaplus

2018-11-09
Często niedocenianym elementem ubioru, zarówno do pracy, jak i na co dzień jest kamizelka. Według opinii niektórych zwykle noszą ją tylko starsi panowie. Czy Ty również tak uważasz? Jeżeli tak, podamy Ci kilka powodów, dla których warto to zmienić!

Najpierw zaczniemy od tego, jaki w ogóle jest sens noszenia bezrękawnika.
Oczywiście nosimy go po to, by było nam ciepłej. Kamizelkę warto zakładać zwłaszcza wtedy, kiedy Twoja praca wymaga wysiłku fizycznego. To właśnie korpus naszego ciała wymaga zwiększonej ochrony przed wiatrem i zimnem niż ręce. Dzieje się tak z bardzo prostego powodu. To tu znajdują się najważniejsze ograny naszego ciała. Osłaniasz też kark i nerki, które najczęściej ulegają "przewianiu".
Po drugie, pracując w zwykłej kurtce, po prostu się zgrzejesz. Zakładając kamizelkę np. na bluzę, nadmiar ciepła zostaje odprowadzony przez ręce, dzięki czemu nie czujesz się przepocony i zgrzany. Jest też praktycznym rozwiązaniem, kiedy w pracy często przechodzisz przez pomieszczenia o różnej temperaturze, np. z biura na hale lub na zewnątrz.
Ostatni argument: bezrękawnik lepiej niż kurtka daje pełną swobodę ruchów. Możesz pracować szybciej i sprawniej.

Na rynku dostępne są różne rodzaje kamizelek
. Można podzielić je ze względu na zastosowanie, np. sportowe, do pracy, uniwersalne oraz ze względu na rodzaj zastosowanego materiału i ocieplenia. Chociaż niektórzy są zwolennikami puchu, to nie brakuje też osób, które uważają, że nowoczesne tworzywa niczym nie odstają od swoich naturalnych odpowiedników. Są lekkie, doskonale chronią przed zimnem i wiatrem, nie chłoną tak szybko wody, a ich konserwacja jest bardzo prosta. Pranie w domowej pralce w zupełności załatwia sprawę. Dziś chcielibyśmy wspomnieć o naszej bestsellerowej kamizelce z ociepleniem syntetycznym. Mowa o SIERRA2 [zobacz w sklepie]. Jej cena jest naprawdę przyzwoita, chociaż jesteśmy przekonani, że to nie ona jest głównym powodem popularności tego produktu.

Za co nasi klienci cenią SIERRA2 od Deltaplus?
  • Jest bardzo ciepła, a to za sprawą watowanej podszewki. Wysoki kołnierz chroni kark przed wiatrem i chłodem.
  • Ściągacze zapewniają dobre dopasowanie. Kamizelka nie odstaje i dobrze przylega do ciała.
  • Przedłużony tył osłania nerki. Kto raz je przewiał, ten drugi raz powtórzyć tego nie chce.
  • Dzięki 9 kieszeniom zawsze masz przy sobie wszystko, czego potrzebujesz.
  • Materiał, z jakiego wykonano warstwę zewnętrzną to drelich, stosowany m.in. przy produkcji odzieży wojskowej.
  • Nasi klienci wybierają ten model nie tylko do pracy, ale też na co dzień, na rower czy wypad za miasto!

pixel