Odkurzacze firmy Black&Decker

2018-02-23
Co przychodzi Ci na myśl, gdy słyszysz odkurzacz przenośny?

Ci, którzy ostatni raz mieli z nim do czynienia kilka/kilkanaście lat temu mogą mieć mieszane uczucia.
Osobiście pamiętamy pierwsze "amerykańskie" modele, które miały zastąpić stary, poczciwy Predom. Kto w tamtych czasach nie czuł ekscytacji na słowo bezprzewodowy? Obietnica, że niebawem zapomnisz o plączącym się kablu, pobudzała wyobraźnię.

Nie potrzeba było wiele czasu, by przekonać się, że wiele modeli rzeczywiście dobrze zbiera kurz i brud. Stojąc w kącie. Ówczesne modele często były tak słabe, że każdy szybko przepraszał się ze swoim poprzednim odkurzaczem. Jednak niezależnie od naszych skojarzeń, błędne byłoby założenie, że od tego czasu niewiele się zmieniło. Wiele firm, takich jak Black&Decker, stworzyło urządzenia, które wzniosły sprzątanie na nowy poziom. Stały się lżejsze, cichsze i jeszcze bardziej funkcjonalne. Praktyczne dla osób mieszkających w niewielkich kawalerkach z ograniczoną przestrzenią do przechowywania, dla leniuchów, którzy nie lubią wyciągać tradycyjnego odkurzacza, gdy trzeba coś szybko ogarnąć lub po prostu dla kierowców lubiących posprzątać swój samochód samodzielnie, na własnym podwórku.

Oczywiście nie powinniśmy też mniemać, że odkurzacz przenośny zawsze zastąpi ten klasyczny. Warto jednak dysponować jednym i drugim modelem, i korzystać z każdego w zależności od potrzeb.

W naszej ofercie zebraliśmy różne odkurzacze, głównie marki Black&Decker, które różnią się od siebie nie tylko wielkością, ale też mocą. Niżej podrzucamy kilka propozycji i linki do filmów, w których zobaczysz nasze odkurzacze w akcji.


Odkurzacz ręczny 18 V Li-Ion PD1820LF ZOBACZ
Youtube: ZOBACZ

Odkurzacz samochodowy 12V NV1200AV ZOBACZ
Youtube: ZOBACZ

Odkurzacz pionowy 2w1 ORA® SVFV3250L ZOBACZ

Youtube: ZOBACZ
pixel