Odzież robocza, którą możesz nosić po pracy?

2018-12-21
Dlaczego warto?
  1. Przede wszystkim coraz częściej producenci odzieży roboczej stawiają na wszechstronność swoich produktów. Możesz nosić ją do pracy, a jeżeli chcesz, zakładaj ją także na co dzień.
  2. To dobra jakość w dobrej cenie. Nie przepłacasz za metkę.
  3. Odzież robocza jest przede wszystkim wytrzymała. W końcu nie jest przeznaczona do tradycyjnego użytkowania. Gruby i solidny materiał to standard, a nie wyjątek od reguły.

Przyjrzyjmy się bliżej 3 przykładom takich uniwersalnych ubrań.

Polary
Zalet odzieży polarowej jest wiele. Dobrze utrzymuje ciepło, jest miękka, trwała. Materiał nie mechaci się, nie gniecie, a więc jest łatwy w utrzymaniu. Bluzę polarową możesz nosić jako okrycie wierzchnie lub jako dodatkową warstwę pod kurtkę. Polary takie jak F400 [zobacz w sklepie] możesz zakładać na codzienne spacery, górskie wypady lub gdy uprawiasz jakiś sport na świeżym powietrzu. W tym modelu postawiono na klasykę i prostotę. Gramatura 400 g oznacza, że materiał jest gruby, idealny na późną jesień i zimę. Bluza dostępna jest w wielu rozmiarach i chętnie noszona zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety.

Spodnie
Najbardziej uniwersalnym krojem spodni, które możesz zakładać zarówno do pracy, jak i na co dzień są bojówki. Kilka kieszeni zawsze pomieści rzeczy, które chcesz mieć pod ręką. Jeżeli szukasz spodni, które posłużą Ci przez dłuższy czas, wybierz model C701 [zobacz w sklepie]. Spodnie te zostały uszyte z wykurczanej tkaniny poliestrowo-bawełnianej Kingsmill – są bardzo trwałe i sprawdzą się nawet w ciężkich warunkach. Materiał nie mechaci się, nie odbarwia i nie kurczy. To zakup na lata.

Kurtka
Bardzo dobrą inwestycją są kurtki typu 3w1, 4w1. Jest to patent podpatrzony u czołowych producentów odzieży sportowej. Kurtkę możesz nosić na różne sposoby i dostosować ją do pogody, jaką aktualnie mamy za oknem. Model S570 [zobacz w sklepie] został wykonany z materiału Texpel Splash. W największym skrócie, jest to wodoodporna tkanina o gładkim wykończeniu, które sprawia że woda i plamy się jej nie imają. Regulacja mankietów przy pomocy rzepa, zamek błyskawiczny kryty listwą, składany kaptur i wysoki kołnierz to dodatkowe elementy ochronne, dzięki którym nie zmarzniesz ani nie zmokniesz. Wyglądem nie odstaje od okryć wierzchnich, jakie możesz zakupić w dobrych sklepach sportowych. Za to kieszeń, poczuje różnicę :)
pixel