PORTWEST - producent odzieży i obuwia roboczego

2018-04-20
Niektórzy z nas podczas zakupów biorą pod uwagę wyłącznie cenę. W zasadzie jest to najprostszy sposób na porównanie dwóch na pozór podobnych produktów.

Miłośnicy motoryzacji wiedzą, że o wartości samochodu nie świadczy wyłącznie cena. Często interesuje nas przede wszystkim marka, bo za nią kryje się wiele cennych informacji. Jeśli chodzi o odzież BHP, w tym temacie jest bardzo podobnie. Warto wiedzieć nie tylko co kupujesz, ale i od kogo.

Coś o tym wiemy. Sami musieliśmy przedrzeć się przez sporą ofertę, by wybrać dostawców, którzy spełnią nasze, a przede wszystkim twoje oczekiwania. Cena to nie jedyny parametr, jaki bierzemy pod uwagę, choć i on jest istotny. Na przykładzie marki Portwest chcemy pokazać Ci, co bierzemy pod lupę.

Czy firma jest sprawdzona i ile lat jest na rynku
Portwest posiada ponad 110-letnie doświadczenie. Wszystko zaczęło się od niewielkiej firmy rodzinnej w deszczowej Irlandii. Założyciele nie zadowolili się podbojem rynku lokalnego. Po wielu latach ciężkiej pracy sięgnęli po tytuł lidera swojej branży. Obecnie firma ma biura i magazyny w takich krajach jak: Wielka Brytania, USA, Australia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Irlandia i Polska. Dobry produkt szybko znajduje odbiorców na całym świecie. My to kupujemy.

Czy posiada szeroką ofertę
Portwest oferuje odzież roboczą, obuwie oraz środki ochrony indywidualnej. Wiele produktów stworzono z myślą o konkretnych zawodach i wąskich specjalizacjach. W ofercie jest ponad 1000 produktów! To robi na nas wrażenie.

Jaka jest technologia produkcji i podejście do środowiska
Nawet jeżeli nie należysz do osób, które zwracają szczególną uwagę na proces produkcyjny, to pomyśl, że jeżeli producent dba o dobro środowisko naturalne, to także dba o dobro swoich klientów, w tym również ciebie. To nie jest tani chwyt marketingowy, bo rozwiązania eko nie należą na najtańszych. To raczej filozofia i styl podejścia do swojej pracy. Na przykad Portwest popiera stopniowe wycofywania chemikaliów w procesie produkcyjnym. Co więcej, projektanci łączą najnowsze technologie tkanin i designu. Ich produkty po prostu wyglądają dobrze i nowocześnie.

Międzynarodowe testy i certyfikacja
Portwest traktuje bezpieczeństwo bardzo poważnie. Wszystkie produkty są testowane przez niezależne jednostki zgodnie z najbardziej rygorystycznymi normami międzynarodowymi. Certyfikaty i deklaracje zgodności produktów przesyłamy na zawsze Wasze życzenie.Tak więc, jak możesz zauważyć, nie wybieramy dostawców na zasadzie przypadku i nie sięgamy tylko po najtańsze produkty. Szukamy kompromisu między jakością, a dobrą ceną dlatego z pełnym przekonaniem wybraliśmy markę Portwest.
pixel