Pracuj z głową

2020-01-13
Pracuj z głową
Czapka robocza to nieodzowny element wyposażenia każdego, kto swoje obowiązki wykonuje na świeżym powietrzu lub w nieogrzewanych pomieszczeniach. W sezonie zimowym poszukujemy ocieplanych okryć głowy, które poradzą sobie z wiatrem i minusową temperaturą. Wyzwaniem są także częste opady deszczu lub śniegu, a także słaba widoczność, ponieważ zmrok zapada dużo wcześniej.
Co więc warto wziąć pod uwagę przy doborze odpowiedniej czapki:
 
1. Rodzaj i warunki pracy
Jeżeli pracujesz na zewnątrz, musisz być przygotowany na każdą pogodę. Warto wybierać okrycia wykonane z wodoodpornych tkanin chroniących przed chłodem i wiatrem. Należy do nich polar lub materiały z podszewką typu Insulatex, która jest miękka i stosowana w odzieży przeznaczonej do pracy w chłodniach.
Aby zwiększyć swoją widoczność na drodze, pracownicy mogą nosić czapki ostrzegawcze lub odblaskowe. Ostrzegawcza, fluorescencyjna barwa widoczna jest za dnia, a odblaskowe elementy zwiększają widoczność po zmroku. Co ciekawe, mamy w swojej ofercie produkty, które posiadają wbudowaną lampkę LED. Brzmi ciekawie? Link do oferty znajdziesz poniżej.

2. Osobiste preferencje
Jeżeli chodzi o nasze osobiste preferencje, do wyboru mamy rozmaite kroje czapek, tak więc każdy może znaleźć coś dla siebie: czapki klasyczne, wywijane lub uszatki. O szerokim wyborze kolorów nie musimy nawet wspominać. Tak więc, gdy oba produkty wydają się równie dobre, kieruj się gustem.

Przedstawiamy 5 produktów, które zaskoczą Cię fasonem lub nowoczesnym rozwiązaniem:


Ten produkt rozwiązuje problem słabej widoczności. Ostrzegawcze kolory widoczne są już z daleka. Do wyboru masz fluorescencyjną żółć lub pomarańcz. Lampkę LED możesz wyjmować i ładować przez port USB. Automatycznie usuwa to problem prania produktu w razie zabrudzenia. To dobry wybór zarówno do pracy, jak i podczas rekreacji, np. jazdy rowerem.

Wyjątkowo ciepła czapka wykonana z miękkiej dzianiny z akrylu. Produkt posiada podszewkę Insulatex, która stanowi główną barierę przed chłodem. Fason jest na tyle uniwersalny, że może być noszony zarówno do pracy, jak i na co dzień.

Lubisz niezawodną klasykę? Czapka uszatka to nie tylko oryginalny wygląd. Wiązane klapy stanowią nie tylko element ozdobny, ale w razie potrzeby zwiększają ochronę przed mrozem i wiatrem. Czapkę wykonano z poliamidu z syntetycznym futerkiem. Watowana podszewka stanowi dodatkową barierę ochronną.

Choć nie jest to czapka, to z pewnością takiego produktu nie powinno zabraknąć na Twoim wyposażeniu. Przedstawiamy produkt, który może być stosowany zarówno jako ochrona głowy, jak i szyi. Kołnierz roboczy CS21 wykonany jest z polaru.. Polar to doskonały materiał, który dobrze utrzymuje temperaturę, nie gniecie się, nie mechaci, nie wchłania wody z zewnątrz, jest miękki i przyjemny w dotyku. Antypoślizgowe wykończenie i regulacja sznurka znacząco ułatwią użytkowanie tego modelu.

Wypróbowałeś już dziesiątki czapek i nic nie sprostało Twoim wymaganiom? W każdej czapce jest Ci za zimno i pracujesz w takich warunkach, że nawet Eskimos nie dałby rady? Mamy dla Ciebie ciężkie działo w walce z najcięższym mrozem: czapkę ocieploną syntetycznym futrem, która daje kompletną ochronę podróbka i ust! Żadne, nawet ekstremalne warunki pogodowe nie będą Ci straszne. Dzięki regulowanemu zapięciu masz pewność, że czapkę dopasujesz idealnie.pixel