Ubieramy ochroniarzy!

2018-09-27
Co przychodzi Ci na myśl, gdy słyszysz słowo ochroniarz?
Co ciekawe, budzi ono w nas naprawdę przeróżne skojarzenia. Jednym przed oczami staje starszy pan na emeryturze, siedzący w kantorku; innym dobrze zbudowany gość stojący na bramce; czy nieustraszony bodyguard rodem z hollywoodzkiego filmu.

Bez względu na formę, jaką przybiera praca ochroniarza, wymaga ona dyspozycyjności, siły fizycznej, a nawet umiejętności psychologicznych i mediacji. Często decyzje trzeba podjąć w ułamku sekundy. Licencjonowany ochroniarz powinien znać tajniki samoobrony, techniki interwencyjne, a nawet umieć posługiwać się bronią.

Ze swojej strony, pomagamy fachowcom od strony technicznej. Szukamy dobrych dostawców, z dobrą odzieżą roboczą. Ty zajmujesz się swoją pracą, a my resztą. Podrzucamy więc kilka propozycji w ulubionym kolorze każdego ochroniarza.

Na pewno w Twojej szafie nigdy nie powinno zabraknąć prostych, czarnych T-shirtów. Szczególnie wygodne są te, wykonane w 100% z bawełny. Przykładem może być T-shirt Turin B195 od Portwest [zobacz w sklepie]. Jeżeli szukasz czegoś na długi rękaw, możesz pomyśleć o koszulce polo B212 [zobacz w sklepie] od tego samego producenta. Materiał to mieszanka poliestru i bawełny, jest więc bardziej odporna na zniszczenie i przedarcie. Szwy zostały specjalne wzmocnione. To porządny produkt, w dobrej cenie.
Spodnie robocze C701 Portwest [zobacz w sklepie] to ubranie, stworzone specjalnie z myślą o pracy ochroniarza, choć rzecz jasna, sprawdza się także w wielu innych sytuacjach. Bojówki to typ spodni, który rozpoznasz po sporej ilości kieszeni i sportowym fasonie. Gdybyśmy mieli opisać ten produkt w skrócie, to powiedzielibyśmy, że C701 cechuje komfort użytkowania i wytrzymałość. Wykonane z dekatyzowanej tkaniny poliestrowo-bawełnianej. Więcej spodni dla ochroniarzy znajdziesz tu: [zobacz].
I na koniec sweter NATO B310[zobacz w sklepie]. No właśnie, co Ty na to, żeby zaopatrzyć się w taki sweter? Argumentem może być jego funkcjonalność i jakość wykonania. Skład materiału to 100% akrylu oraz poliestrowo-bawełniane wzmocnienie na ramionach i rękawach. Pagony dają profesjonalny wygląd, a kieszeń zapinana na rzep oraz (znajdującą się na rękawie) kieszeń na długopis jest bardzo praktyczna. Wzmocnione szwy sprawdza się w akcji... Choć życzymy Ci, aby takich było jak najmniej ;)
 
I na koniec, wspomniany suchar:
Jak ma na imię ochroniarz wszystkich celebrytów?
Bronisław ;D
Pozdrawiamy wszystkich Bronisławów!
pixel