Uniwersalne obuwie robocze

2018-03-30

Poszukujesz uniwersalnego obuwia roboczego?
Przeglądając wiele ofert w różnych sklepach internetowych, zapewne zauważyłeś, że niektóre modele nie są warte swojej ceny. 


Dlatego też chcemy zaoszczędzić twój cenny czas i polecić ci uniwersalne buty, które mają świetny stosunek jakości do ceny. Naszym zdaniem model FW34 S1P od Portwest dobrze spełnia to kryterium. To naprawdę solidny i wytrzymały produkt. Jest niezawodny w każdym miejscu, gdzie pracownik narażony jest na zmiażdżenie lub przebicie stopy ostrym przedmiotem. Jest tak dlatego, że obuwie zostało wzmocnione stalowym podnoskiem, wytrzymującym nacisk do 200 J oraz wkładką antyprzebiciową.

Producent, naprawdę postarał się o jakość. Daleko przewyższa on chińskie podróbki śmierdzące klejem i plastikiem. Cholewka  została zaprojektowana z naturalnej, miękkiej skóry bydlęcej typu zamsz. Nowoczesna kolorystyka przyciąga uwagę. Zdecydowanie wyróżnia się na tle innych modeli.

Lubimy ten produkt także z uwagi na proste, nieskomplikowane sznurowanie, dzięki czemu zakłada się je tak szybko, jak zwykłe obuwie.

Kolejnym atutem jest podeszwa o podwójnej gęstości. Jest odporna na ścieranie i wysokie temperatury, sięgające nawet do 300 °C! Buty spełniają wymagania normy SRC, dzięki czemu chronią przed poślizgiem, nawet na wilgotnym i niepewnym podłożu, np. pokrytym wodą lub olejem. Konstrukcja buta została zaprojektowana tak, by amortyzować każdy krok. Takie rozwiązanie efektywnie zmniejsza zmęczenie podczas długotrwałego stania czy chodzenia. Świadomość, że nosimy solidny produkt, dobrej jakości to naprawdę komfort.


Do obuwia dołączamy uniwersalne, antybakteryjne wkładki, które można przyciąć na wymiar!
Specjalna, perforowana powierzchnia zapewnia cyrkulację powietrza i pozwala skórze swobodnie oddychać. Stosowanie wymiennych wkładek jest higieniczne i przedłuża żywotność obuwia.Bez względu na to, czy jesteś pracownikiem fizycznym, czy osobą na stanowisku kierowniczym, nie rozczarujesz się tym zakupem. To nasz pewniak.


P.S. O cenie, a także o praktycznym zastosowaniu tego modelu więcej dowiesz się tutaj: ZOBACZ

pixel