Wyposażenie do pracy w laboratorium

2018-03-23


Jeżeli pracujesz jako laborant, doskonale wiesz, że wbrew obiegowej opinii, to nie tylko prowadzenie różnego rodzaju badań i analiz. To także niemal codzienny kontakt z niebezpiecznymi odczynnikami chemicznymi. Bez względu na to, czy mówimy o pracy w laboratorium fizycznym, chemicznym, czy biologicznym, musisz liczyć się z faktem, że jest to zawód o podwyższonym ryzyku niebezpieczeństwa. Właśnie z tego powodu przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy staje się koniecznością.

Podczas pracy z substancjami chemicznymi, jako laborant masz obowiązek używania rękawic i okularów ochronnych oraz noszenia specjalistycznego fartucha. Wspomniane elementy powinny być trwałe, a ich jakość, powinna zostać potwierdzona odpowiednimi certyfikatami- ale to przecież wiesz doskonale.Ciekawi jesteśmy natomiast, czy Ty również należysz do osób, które nie przywiązują zbyt dużej wagi do zakupowanego asortymentu? Później jednak z czasem doskwiera Ci za mała ilość kieszeni w fartuchu lub stale rozwiązujące się sznurówki w obuwiu roboczym. Znamy ten problem!

Pamiętaj, że jakość pracy w dużej mierze zależy nie tylko od tego, czy nasze ubranie jest bezpieczne, ale i wygodne. Przemyśl, jakie masz oczekiwania i preferencje. Poświeć na zakupy kilka minut więcej niż zwykle, przejrzyj ofertę i wybierz rozwiązanie, które w 100% spełni twoje oczekiwania. Kupując produkty w ZET4 zaoszczędzisz czas, ponieważ nie musisz już sprawdzać jakości produktów. Sprzedajemy towar wyłącznie od uznanych i sprawdzonych producentów.


Poniżej znajdziesz kilka przydatnych kategorii produktów:
  • Kombinezony robocze chemiczne ZOBACZ
  • Rękawice laboratoryjne ZOBACZ
  • Fartuchy robocze laboratoryjne ZOBACZ
  • Buty robocze laboratoryjne ZOBACZ
pixel