CO NOWEGO

2016-08-12
A więc CO NOWEGO?

Przede wszystkim PRODUKTY - od jakiegoś czasu mogliście przeglądać w naszym sklepie narzędzia od Makity. Teraz już możecie je kupić, ponieważ kończymy porządkowanie cen! Trochę to trwało, ponieważ ustalenie odpowiednich i jak najbardziej atrakcyjnych dla klientów, a jednocześnie korzystnych dla nas cen, to niełatwa i czasochłonna praca. Mamy jednak nadzieję, że będziecie zadowoleni z wyników naszej 'burzy mózgów' ;)

Pozostając w temacie narzędzi, nie możemy nie wspomnieć o kolejnych producentach, których już wkrótce u nas znajdziecie. Jeszcze przed rozpoczęciem sezonu zakupowego na odzież roboczą i narzędzia wprowadzimy Boscha, Stanleya oraz Betę - narzędzia od producenta, którego już dobrze znacie ze świetnych jakościowo ubrań i butów bezpiecznych.

Kolejny plan to wystawienie narzędzi na aukcje Allegro, który również w najbliższym czasie będziemy realizować!

No i jeszcze jedna nowość, już rozpoczęta - reklamy na Facebooku! Ponieważ całą załogą ZET4 stwierdziliśmy, że nie wykorzystujemy w pełni możliwości, jakie daje nam ten portal społecznościowy, postanowiliśmy zacząć aktywniej działać również i na tym terenie. Jak na razie jesteśmy na etapie testowania - jaki rodzaj reklamy przyniesie lepsze rezultaty, do jakiej grupy odbiorców najlepiej jest dotrzeć itp. Na początku naszym celem jest przede wszystkim zdobycie jak największej ilości aktywnych fanów.
Gdy w jakimś stopniu już ten cel osiągniemy, ruszymy z konkursami i specjalnymi promocjami dla naszych facebookowych klientów. W związku z tym już teraz zachęcamy was do lajkowania naszego fanpage'a!Na koniec krótka wzmianka o projekcie, który jest dopiero w zarodku, ale o którym intensywnie myślimy - FILM promujący naszą firmę! Na pewno jeszcze będziemy was informować, na jakim etapie tego planu jesteśmy.


POZDRAWIAMY!
pixel