Przyłbice spawalnicze

( ilość produktów: 3 )

Przyłbice spawalnicze mogą być stosowane przez spawaczy lub osoby wykonujące zawody pokrewne. Do głównych zadań spawacza należy łączenie lub cięcie elementów wykonanych z metalu. W czasie tego procesu dochodzi do wydzielania się niebezpiecznych pyłów oraz substancji chemicznych (gazów); emitowane jest również promieniowanie nadfioletowe i podczerwone, które może prowadzić do uszkodzenia wzroku. Do innych zagrożeń należą iskry i odpryski rozgrzanych drobin metali. Aby zadbać o należyty poziom bezpieczeństwa, wybierz ochronę, która zabezpieczy Cię lub Twoich pracowników przed szkodliwymi czynnikami fizycznymi i chemicznymi.

Przyłbice spawalnicze składają się z korpusu, nagłowia oraz ramki na filtry spawalnicze. Wykonywane są z tworzyw sztucznych, w matowych ciemnych kolorach. Wyróżniamy przyłbice wyposażone w filtr o pojedynczym stopniu ochrony, o dwóch stopniach ochrony lub z filtrem automatycznym. Niektóre modele możesz nosić samodzielnie, a inne łączyć z hełmem budowlanym.

W Zet4.pl znajdziesz pełne wyposażenie środków ochrony indywidualnej dla spawaczy, a wśród nich: odzież, fartuchy, rękawice, kaptury, ochronniki na buty i przedramiona, obuwie, a także wspomnianą już osłonę twarzy. Przed zakupem przyłbicy spawalniczej zapoznaj się z opisem produktu i upewnij się, w jakich warunkach zapewni Ci najwyższy poziom ochrony. Niektóre z prezentowanych tu modeli mają zastosowanie podczas spawania łukiem elektrycznym, techniką Mig-Mag i Tig-Din. W naszej ofercie znajdziesz tylko certyfikowane produkty od sprawdzonych producentów jak na przykład uznana na całym świecie firma Deltaplus.

pixel