Cała prawda o Zet4

2018-06-01
U dołu strony naszego sklepu internetowego znajduje się tzw. stopka, a w niej szereg informacji, które na pewno cię zainteresują. Jeżeli jeszcze się z nią nie zapoznałeś, warto to zrobić już teraz. 

O firmie
Jest to nasza nowa podstrona. Chcemy, abyś lepiej nas poznał: kim jesteśmy, gdzie pracujemy. Możesz zobaczyć nasze biuro. Przekonasz się, że cenimy przynajmniej 4 rzeczy: dobrze wykonaną pracę, kawę, dobry żart i kawę. 

P.S. Zapisując się do newslettera, lepiej poznasz nacie poczucie humoru.

Przeczytasz o tym:
-co myslimy o pracy w Ożarowie,
-co wspólnego mamy ze Śląskiem,
-czy możesz nas odwiedzić osobiście,
-że ciągle rośniemy i nie mamy na myśli kolejnych kilogramów,
-oraz że kobiety naprawdę znają się na rzeczy, o czym świadczy fakt, że stanowią większość naszej załogi.

Koszty wysyłki
To tabela kosztów dostaw w Polsce i 23 innych krajach. Sprawdzisz też możliwe opcje doręczenia. 

Czas realizacji
...to czas realizacji ;) Przeczytasz jaki sposób płatności gwarantuje najszybszą dostawę i co składa się na to, aby twoja paczka jak najszybciej znalazła się w twoich rękach.

Nadruki
W naszym sklepie możesz zamówić odzież roboczą razem z wykonaniem logo swojej firmy czy jakimkolwiek innym nadrukiem. Poznasz, jakie są metody i sposób ich realizacji. Dlaczego warto wybrać to rozwiązanie, pisaliśmy na naszym blogu w tym artykule ZOBACZ TUTAJ.

Regulamin
czyli to, co każdy z nas czyta na samym końcu (o ile w ogóle :) ). Zawiera ważne informacje, np. jak rozpatrujemy reklamację i jak należy się za nią zabrać, jeżeli jest taka konieczność.

FAQ
To odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i problematyczne kwestie wraz z konkretnymi wyjaśnieniami. Ponieważ zapewne nie lubisz długo szukać informacji, postaraliśmy się najważniejsze sprawy zebrać w jednym miejscu. 

Obok działu"Informacje" znajdziesz sekcję "Moje konto". Po rejestracji możesz swobodnie sprawdzać swoje zamówienia, historię transakcji, dodawać produkty do działu "Ulubione". Pamiętaj, że rejestracja nie jest konieczna. Jest to jednak wygodne rozwiązanie, jeżeli zaglądasz do nas częściej. Konto w Zet4 możesz połączyć z innym serwisem, np. Google, Facebook, PayPal.

Z innych ciekawych opcji, na naszej stronie znajdziesz zakładkę "Opinie Klientów". Szukaj jej po prawej stronie. Korzystamy z serwisu Okazje.info, który ma dwustopniowy system weryfikacji opinii, dzięki czemu są one godne zaufania. Jak sami piszą o sobie: "Opinie uznane za niewłaściwe/podejrzane/niewiarygodne są usuwane."

I na koniec dział "Kontakt z nami", czyli gdzie nas znajdziesz i napijesz się smacznej kawy w dobrym towarzystwie.
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2018
pixel