Nadruki na odzieży roboczej

2018-01-19
To jasne, że promowanie swojego biznesu ma sens. Im więcej osób cię zauważy, tym bardziej prawdopodobne, że się wyróżnisz i nie utoniesz w morzu konkurencji.

Jednolite mundury pracownicze mają wiele zalet, o czym pisaliśmy w tym poście: ZOBACZ
To jeszcze nie wszystko. W tej dziedzinie możesz zrobić coś więcej...Nadrukuj logo swojej firmy

Dlaczego? Nadruki na ubraniach roboczych są doskonałą reklamą twojej firmy, pomagają promować ducha zespołu, ułatwiają rozpoznawanie personelu i tworzą godny zaufania wizerunek. Po prostu są przysłowiową kropką nad "i".
W końcu twoi potencjalni klienci szukają dobrej usługi, wykonywanej przez jeszcze lepszych fachowców, a tak się składa, że w profesjonalnych, oznakowanych ubraniach, łatwiej ich rozpoznać ;)
Może należysz do osób, które dość sceptyczne podchodzą do takich tematów. Najważniejsze jest jednak to, że takie podejście się sprawdza! Warto na pewne sprawy spojrzeć z szerszej perspektywy. Pomyśl, że może to być sposób na rozszerzenie reklamy, z dodatkowymi korzyściami. Takie logo możesz umieścić na koszulach firmowych, polarach, czy też kurtkach.

Możesz nadrukować nie tylko swój znak firmowy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby na ubraniu umieścić motto, czy hasło, z którego jesteś znany. A może masz poczucie humoru i dystans do siebie? Dlaczego nie poprawić komuś nastroju taką koszulką:Być może jest to pomysł, do którego powinieneś podejść z lekkim przymrużeniem oka, ale pamiętaj, że może być to cokolwiek, co tylko podpowie ci twój rozsadek i wyobraźnia.

W ZET4 możesz zamówić ubrania z nadrukiem wykonywanym metodą termotransferową lub haftem. Pierwsza opcja cechuje się wręcz fotograficzną jakością, natomiast druga ma bardzo wysoką odporność na spieranie. Więcej na ten temat przeczytasz na tej stronie: ZOBACZ
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami. 


Wspólnie stworzymy twoj profesjonalny wizerunek.
pixel