Eleganckie obuwie do pracy

2019-03-22
Eleganckie buty robocze-dla kogo? W zasadzie dla naprawdę wielu osób. Idealne dla kadry kierowniczej, specjalistów, inżynierów wizytujących plac budowy, dla osób wykonujących pracę fizyczną, które jednocześnie muszą zadbać o nienaganną prezencję (np. grabarzy) lub po prostu osób, które lubią założyć coś innego niż wszyscy.W dzisiejszym zestawieniu przygotowaliśmy modele głównie z myślą o Panach, chodź i dla Pań coś ciekawego się znajdzie.

Buty robocze Richmond S1 Src Deltaplus Oxford [zobacz w sklepie]

Półbut typu brogs swą nazwę zawdzięcza dziurkowanym ozdobom. Buty te są eleganckie i solidne. Wykonano je z licowej skóry, która dobrze dopasowuje się do kształtu stopy i jest odporna na zużycie. Model Steelite™ Executive Brogue S1P ma właściwości antyelektrostatyczne, antypoślizgową podeszwę i pochłaniacz energii pod piętą, a podnosek stalowy chroni przed uderzeniem o sile do 200 J. Bardzo wygodne wykończenie wewnętrzne zapobiegające nadmiernemu poceniu się stóp.

Buty robocze Bristol S3 Panoply Deltaplus Wodoodporne [zobacz w sklepie]
Półbuty typu Oxford to jedna z najelegantszych propozycji w zestawieniu. Dzięki zamkniętej przyszwie buty świetnie się prezentują. Wykonanie z licowej skóry gwarantuje komfortowe użytkowanie. W skórzanym obuwiu Twoja skóra może swobodnie oddychać, co ma istotne znaczenie, jeżeli nosisz je przez cały dzień. Półbut Steelite™ Executive Oxford został przystosowany do trudnych warunków pracy: wyposażono go w stalowy podnosek (do 200 J), podeszwę o podwójnej gęstości (antypoślizgową i olejoodporną) oraz pochłaniacz energii pod piętą.

Buty robocze damskie Fw49 S1 Portwest [zobacz w sklepie]
Teraz kolej na Panie. Model Steelite Court S1 wykonano z wysokiej jakości skóry licowej. Idealny dla Pań na wysokich stanowiskach. Posiada te same cechy, jak większość modeli z tego zestawienia, a więc: pochłaniacz energii pod piętą, lekką podeszwę olejoodporną i antypoślizgową oraz stalowy podnosek.

Buty robocze skórzane FW46 S1P Portwest [zobacz w sklepie]
Skórzane buty FW46 to propozycja od producenta Portwest. To kolejne buty o kroju typu oxford. Dziurkowane zdobienie jest bardzo eleganckie. Obuwie posiada wymienną wkładkę EVA, dzięki czemu możesz użytkować ten model przez dłuższy czas. Podeszwę wykonano z poliuretanu o jednolitej gęstości. Obuwie wykazuje właściwości amagnetyczne, co oznacza, że nie reaguje na pole magnetyczne.
pixel