Kupuj produkty z zakładki Bestsellery...

2018-04-06
Znajdziesz ją na głównej stronie sklepu ZET4 - ZOBACZ


Zakup jednego z tych produktów ma 3 zalety:1. Sprawdzone produkty.
Do sprawy podchodzimy uczciwie. W tym dziale rekomendujemy produkty, które cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów. Znajdziesz tu naprawdę solidny i sprawdzony towar: od uniwersalnych butów roboczych, po specjalistyczne ubrania dedykowane konkretnej branży. To nie miejsce na rzeczy, które-mówiąc potocznie - „nie schodzą".2. Dobra cena.
Zakup jednego z naszych bestsellerów to także gwarancja niskiej ceny. Wystarczy porównać dany produkt, z kilkoma sklepami internetowymi, by przekonać się, że nasza propozycja jest naprawę konkurencyjna.
Chociażby na przykładzie butów FW34 S1P od Portwest, przekonasz się, że przebijamy inne oferty o kilkanaście, a nawet o kilkadziesiąt złotych! Więcej o tym modelu dowiesz się pod tu - ZOBACZ


3. Szybki czas wysyłki
Cały asortyment z tej sekcji wysyłamy w ciągu 24 godzin. Nie mylić z czasem dostawy. Ten bowiem, nie zależy od nas, a od dostawcy, którego wybrałeś. Możesz łatwo to sprawdzić, wybierając w sklepie produkt i rozmiar. Na stronie, po prawej stronie, wyświetli Ci się dzień wysyłki oraz zakładka „ Sprawdź czasy i koszty wysyłki". Jednym kliknięciem dowiesz się, jaka jest przybliżona ilość dni, po jakich będziesz mieć zamówienie w swoich rękach.

Przypominamy:
Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy
Watro pamiętać, że najszybszy czas realizacji mają zamówienia z wybraną opcją zapłaty przez system szybkich płatności np. Dotpay.


Asortyment w tej zakładce będzie stale się poszerzał. 
Zachęcamy Cię do regularnego odwiedzenia działu Bestsellery, do którego nieustannie dodajemy towar z najwyższej półki.  
pixel