MyDEWALT przedłuża gwarancję na 3 lata

2016-08-26

DEWALT? przedłuża gwarancję na elektronarzędzia z serii XR do 3 lat. Aby skorzystać z tej możliwości należy dodać urządzenia do swojego profilu MyDEWALT w ciągu 4 tygodni od daty zakupu. Więcej informacji na www.dewalt.pl/3.

Fachowcy pracują często po kilkanaście godzin dziennie, aby sprostać wymaganiom klientów. Elektronarzędzia wymagają przez to częstych przeglądów - czyszczenia silnika i wewnętrznych podzespołów. Zabiegi te pozwalają przedłużyć życie urządzeń, a także pracować niezawodnie i bez przestojów. Dłuższa gwarancja została stworzona na miarę wymagających klientów.


Jak przedłużyć gwarancję?

Przedłużenia gwarancji można dokonać na stronie www.dewalt.pl./3 - rejestrując się w społeczności użytkowników MyDEWALT. Proces jest bardzo prosty, a dodatkowo wspomogą go wyświetlane podpowiedzi. Wystarczy podać nazwę użytkownika oraz e-mail, następnie kliknąć w otrzymany link aktywacyjny. Po zalogowaniu się do profilu można zarejestrować zakupione urządzenia, podając kod produktowy, daty i numer seryjny. Informacja o przedłużeniu gwarancji w formie certyfikatu pojawi się na profilu MyDEWALT z możliwością pobrania w pliku PDF i wydrukowania. Gwarancja rozszerzona dotyczy obecnie wszystkich elektronarzędzi, za wyjątkiem gwoździarek, akumulatorów, ładowarek, akcesoriów i oprzyrządowania.

Co daje MyDEWALT?

Oprócz wydłużenia gwarancji do 3 lat na elektronarzędzia, społeczność MyDEWALT pozwala na bieżąco otrzymywać informacje o promocjach amerykańskiego producenta. Przejrzysta lista pozwala także uporządkować posiadane elektronarzędzia.

pixel