Ochrona dla osób pracujących na wysokościach

2019-03-14
Praca na wysokości zaliczana jest do szczególnie niebezpiecznych. Wykonują ją osoby pracujące w różnych branżach, m.in. w sanitarnej, remontowej, jak i budowlanej. Jednym z wymogów jest zapewnienie pracownikom odpowiednich środków zabezpieczających i to właśnie nim poświęcamy dzisiejszy wpis. 

1. Kask hełm roboczy budowlany baseball Diamond5 Panoply Deltaplus [zobacz w sklepie]
Jest to praktyczny hełm o innowacyjnym kształcie przypominającym czapkę baseballową. Daszek został lekko ugięty, by zwiększyć widoczność w pionie. Kask jest przystosowany do noszenia z daszkiem do tyłu. Kask zapewnia izolację elektryczną aż do 1000 VAC lub 1500 VDC! Diamond5 pewnie trzyma się na swoim miejscu, a to za sprawą 3 taśm tekstylnych z 8 punktami mocowania.

2. Zestaw do pracy na wysokości FP60 Portwest [zobacz w sklepie]
Zestaw stosowany jako część systemu mocowania aby wyeliminować zagrożenia związane z upadkiem z wysokości. Zawiera pojedynczą smycz z hakiem do rusztowania i karabińczykiem, pas do pozycjonowania i nylonową torbę ze sznurkiem. Idealny do wielu różnych zastosowań, w tym do pracy na wysokości podczas napraw i konserwacji płaskich dachów.

3. Urządzenie samohamowne z taśmą FP48 Portwest [zobacz w sklepie]
Kupując to urządzenie samohamowne z taśmą otrzymujesz 1,35 metra chowanej taśmy z karabińczykiem stalowym uchwytem O-ring amortyzatorem i wskaźnikiem obciążenia. Taśma wykonana z tkaniny dyneema o bardzo wysokim ciężarze cząsteczkowym.

4. Lina do pracy na wysokościach FP25 Portwest [zobacz w sklepie]
Ta podwójna lina Portwest posiada rękaw nylonowy z dwiema linkami bezpieczeństwa typu \"Y\"o długości 180 cm. Ma jeden karabinek, dwa haki i pochłaniacz energii.

5. Pas pozycjonujący FP08 Portwest [zobacz w sklepie]

Taśma do pozycjonowania od Portwest jest lekka z wyściełanym pasem tylnym, który można w pełni regulować za pomocą paska do szybkiego zwalniania. Dwa boczne pierścienie typu D, które są dołączone do paska, można w razie potrzeby przesunąć do tyłu. Produkt jest zgodny z EN 358.

Pozostałe produkty dla osób pracujących na wysokości znajdziesz TU
pixel