Portwest

2019-08-13
PortwestSzukasz dobrej odzieży roboczej, która będzie trwała, wygodna oraz zapewni Ci bezpieczeństwo na wysokim poziomie? Na tle wielu producentów odzieży roboczej, z pewnością mocno wyróżnia się firma Portwest, która specjalizuje się w dostarczaniu obuwia, odzieży oraz środków ochrony dla pracowników na całym świecie. W ich ofercie znajduje się ponad 1000 produktów, tak więc z pewnością każdy, bez względu na zawód i profesję, znajdzie coś dla siebie. Firma Portwest powstała 115 lat temu w deszczowej Irlandii. Wszystko zaczęło się od małej rodzinnej firmy, która urosła do rozmiarów światowego lidera środków ochrony indywidualnej.
Czemu zawdzięcza tak długą obecność na rynku i niesłabnące zainteresowanie klientów?

  • Po pierwsze Portwest zdecydował się na wycofanie chemikaliów w procesie produkcyjnym. Jest to działanie, które ma na celu zapewnienie ochrony naszemu środowisku oraz świadczy o świadomości, jak proces produkcyjny wpływa na nasze otoczenie.
  • Po drugie firma ta ma zasięg ogólnoświatowy. Jej magazyny i biura rozsiane są w różnych krajach, takich jak Australia, USA, Irlandia, czy Dubaj.
  • Po trzecie, głównym założeniem tego producenta jest zapewnienie użytkownikom jego produktów ochrony i bezpieczeństwa na najwyższym poziomie, bez względu na warunki, w jakich przyjdzie nam pracować. Wszystkie ubrania i akcesoria posiadają odpowiednie certyfikaty oraz spełniają wymagania określonych norm.
  • Po czwarte Portwest stawia na nowoczesny design ubrań oraz funkcjonalność. Nieustannie wprowadzane są nowe tkaniny i technologie w celu podniesienia jakości produktu końcowego.
  • Ostatnim i nie mniej ważnym krokiem do sukcesu wspomnianej firmy jest gotowość do słuchania swoich klientów. Taki feedback pozwala modyfikować odzież obuwie i akcesoria i nieustannie je ulepszać. Dzięki temu tworzone są produkty zarówno specjalistyczne przeznaczone wyłącznie dla konkretnych branż, jak i uniwersalne.
Specjalnością firmy Portwest jest produkcja środków ochrony indywidualnej, które chronią przed ogniem, wodą, niebezpiecznymi środkami chemicznymi, niską widocznością oraz zagrożeniami w strefach ESD. Odzież trudnopalna, ostrzegawcza i robocza, obuwie ochronne i bezpieczne, środki ochrony rąk oraz akcesoria robocze to tylko przykłady produktów, które znajdziesz w ich asortymencie. Celem Portwest jest stworzenie tak bogatej oferty produktów, aby każdy pracownik mógł znaleźć coś dla siebie. Nie musisz szukać towaru u innych dostawców skoro wszystko, czego potrzebujesz, masz w jednym miejscu.

Oto przykłady kilku najczęściej wybieranych przez klientów produktów:

Buty robocze sportowe S1P FT25 Portwest
Te komfortowe i stylowe buty sprawdzą się w codziennej pracy. Posiadają trwałą i wygodną podeszwę. Dzięki niskiej wadze i dobrej jakości tkaninie, która oddycha, buty są wygodne. Przeznaczone są do prac w przemyśle lekkim. W zestawie znajdują się dodatkowe sznurówki. Obuwie posiada certyfikat EN ISO 20345:2011, dotyczący obuwia bezpiecznego.

Spodnie robocze do pasa bojówki Portwest

Spodnie przystosowane są do ciężkich prac i spełniają wymagania najbardziej wybrednych pracowników. Tkanina Kingsmill zapewni Ci wysoki komfort podczas długich godzin pracy. Zestaw sześciu kieszeni sprawi, że będziesz mógł wziąć ze sobą wszystko, czego potrzebujesz.

Kurtka robocza przeciwdeszczowa Portwest

Przeciwdeszczowa kurtka o wysokim stopniu trwałości. Jest lekka i nie zajmuje dużo miejsca, więc bez problemu możesz ją złożyć i włożyć do plecaka lub torby. Wentylowany materiał z tyłu kurtki podwyższa komfort użytkowania. Cena z pewnością ma dobry stosunek do jakości.

Kamizelka robocza odblaskowa Portwest
To jedna z częściej wybieranych kamizelek odblaskowych przez naszych klientów. Zapewnia doskonałą widoczność. Komfort użytkowania kamizelki zawdzięczamy niskiej wadze. Produkt posiada kilka kieszeni oraz certyfikat EN ISO 20471 klasy 2 dotyczący odzieży ostrzegawczej.

Rękawice robocze antyprzecięciowe Portwest
Szukasz rękawic, które zapewnią ci komfort, wygodę użytkowania oraz bezpieczeństwo?
Ten konkretny model posiada odporność na uderzenie i przecięcie klasy 5, czyli najwyższy z możliwych. Wzmocnienia na rękawicy w okolicy kciuka zapewnią jeszcze większą ochronę. Powleczenie wewnętrznej części dłoni podwyższa właściwości manualne rękawicy. Dzięki powleczeniu pianką nitrylową rękawica zagwarantuje znakomity chwyt.
pixel