Zawód KELNER

2019-04-18

Praca kelnera łatwych nie należy. Wiele godzin spędzasz na nogach, a niezależnie od Twojego samopoczucia, obsługa klienta musi stać na najwyższym poziomie. Nie ma miejsca na słabsze dni. Profesjonalny kelner powinien mieć nienaganną prezencję: płynnie się poruszać, właściwie się wysławiać oraz wykazywać się wysoką kulturą osobistą.

Nie bez znaczenia jest wygląd zewnętrzny. Jeżeli kelner lub kelnerka ma długie włosy, powinny  być one związane i zadbane, paznokcie krótkie, w stonowanych kolorach. Biżuteria powinna być dyskretna. Na czas pracy lepiej zrezygnować z pierścionków, czy zegarka. Lubisz ubierać się ekstrawagancko? Owszem, ale tylko po godzinach pracy.
A co powiedzie o odzieży? To właśnie odzież całego personelu stanowi wizytówkę lokalu. Jednolite umundurowanie świadczy o poziomie restauracji. Ubranie powinno współgrać z klimatem lokalu i być dostosowane do jego charakteru i lokalizacji.

W sklepie ZET4 znajdziesz profesjonalną odzież dla przemysłu gastronomicznego, w tym dla kelnerów i kelnerek.

Fartuszek, zapaska Kelnerska S793 Portwest
Fartuszek jest podstawą garderoby kelnera. Chroni przed zabrudzeniami, posiada kieszonkę na notesik i długopis. Zapaska S794 od Portwest ma odpowiednią długość, posiada nieplączące się węzły, wiązane z tyłu.
W kolorze białym [ZOBACZ W SKLEPIE] 
W kolorze czarnym [ZOBACZ W SKLEPIE] 
Pozostałe fartuszki znajdziesz TUTAJ 

Koszula robocza klasyczna S103 Portwest
Wygodna koszula męska została wykonana z mieszanki bawełny i poliestru. Jest odporna na zabrudzenia i wytrzymała pomimo wielu prań. Dobra prezencja gwarantowana.
[ZOBACZ W SKLEPIE]

Spodnie robocze korporacyjne 2885 od Portwest
To spodnie, w których doskonale się zaprezentujesz. Zarówno kolor, jak i krój jest klasyczny. Kant nadaje spodniom formalny charakter. Spodnie posiadają dwie kieszenie boczne i jedną z tyłu, a także zapięcie na haczyk. Model wykonany z trwałej tkaniny Fortis o gramaturze 245 g.
[ZOBACZ W SKLEPIE]

Jeżeli ubranie masz już skompletowane, wystarczy tylko szeroki uśmiech i pytanie: “ Czy mogę już przyjąć zamówienie?”. 

pixel