Koszulki robocze z długim rękawem T-shirt

( ilość produktów: 3 )

Poszukujesz dobrej jakościowo odzieży roboczej? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę, a w niej robocze koszulki z długim rękawem, tzw. T-shirty. Bluzki z długim rękawem zjednały sobie wielu zwolenników. Są praktyczne i uniwersalne, ponieważ mogą być noszone w zasadzie przez cały rok. Możesz założyć je samodzielnie lub jako jedną z warstw, np. pod polar lub kurtkę.
Długi rękaw osłania całe ręce przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi takimi jak zabrudzenia, chłód, wiatr, a nawet mocne słońce. Czy wiedziałeś, że standardowa tkanina w 98% ochroni Cię przed promieniowaniem UV, czyli na takim samym poziomie jak najwyższy filtr ochronny w kremie?
Robocze koszulki z długim rękawem typu T-shirt w zależności od rodzaju materiału i jego wykończenia mogą mieć różnorodne zastosowanie. Modele wykonane z fluorescencyjnej tkaniny zwiększają Twoją widoczność na drodze i stanowią formę ochrony ostrzegawczej. Są idealne dla drogowców oraz pracowników hal i magazynów.
Zauważ, że producenci odzieży roboczej stosują różnorodne rodzaje materiałów, często stosując mieszanki różnorodnych włókien. Dzięki temu tworzą tkaniny o specjalnych właściwościach, odpornych na zużycie i wielokrotne pranie. W ten sposób ubrania robocze mogą przewyższyć odzież, którą nosimy na co dzień pod względem trwałości i odporności na zniszczenie. W tym zestawieniu znajdziesz robocze koszulki z długim rękawem T-shirt od takich producentów odzieży roboczej jak Beta, Portwest i Deltaplus. Zapoznaj się z naszą propozycją i wybierz coś dla siebie lub swoich pracowników.

pixel