Fartuchy robocze kucharskie

( ilość produktów: 26 )

W zet4.pl, w ofercie odzieży dla pracowników gastronomii nie mogło zabraknąć roboczych fartuchów kucharskich. To uniwersalny rodzaj ochrony, które możesz założyć na każde ubranie. Chętnie stosowane są przez kelnerów, kucharzy oraz osoby pracujące w stołówkach i sklepach spożywczych lub garmażeryjnych.

Fartuszek chroni naszą odzież przed zabrudzeniem. Stanowi również dodatkową ochronę przed wysoką temperaturą (tłuszczem, gorącą wodą, ciepłymi potrawami). W razie potrzeby możesz go szybko założyć i zdjąć, kiedy tylko przestanie być potrzebny.

W zależności od rodzaju kroju znajdziesz tu: zapaski kelnerskie wiązane w pasie, fartuchy dwustronne (chroniące także plecy), jednorazowe i klasyczne, zawiązywane na szyi i w pasie. Spożywcze fartuszki jednorazowego użytku stosowane są w przemyśle spożywczym. Często produkowane są z polietylenu. 

Wybierz model, który sprosta Twoim oczekiwaniom i pełnionym obowiązkom. Niektóre fartuchy posiadają dodatkową kieszonkę, w której możesz przechowywać drobne przedmioty, takie jak klucze, notes, czy długopis.

Pamiętaj, że wygląd pracowników lokalu jest jedną z pierwszych rzeczy, jaką zauważa klient, gdy do niego wchodzi. Nienaganna prezencja ma więc kluczowe znaczenie w branży gastronomicznej, ponieważ może przesądzić o tym, czy klient będzie zainteresowany skorzystaniem ze świadczonych z was usług. Przy wyborze odpowiedniego roboczego fartucha kucharskiego warto wybrać model, który będzie dobrze komponował się z pozostałą częścią garderoby. Najpraktyczniejszym wyborem są modele w ponadczasowych kolorach czerni i bieli.

pixel