Spodnie robocze krótkie odblaskowe

( ilość produktów: 7 )

Krótkie spodenki robocze to idealny wybór do pracy w sezonie wiosenno-letnim. Po co nosić spodnie z długą nogawką skoro można założyć przewiewne szorty? Producenci odzieży roboczej, jak na przykład Portwest, Beta i Deltaplus wzięli pod uwagę, że wielu pracowników poszukuje krótkich spodenek w wariancie odblaskowym. Współpraca z nimi pozwoliła nam stworzyć bogatą ofertę ubrań roboczych, które pozwolą każdemu z nas zadbać o swoje bezpieczeństwo i bezstresowy dzień w pracy.
Zakładając spodenki ostrzegawcze, możesz bez względu na porę dnia pracować ze spokojną głową. Odblaski odbijają światło, zwiększając naszą widoczność od zmierzchu do świtu. Natomiast jaskrawe kolory są łatwo zauważalne w ciągu dnia. Fluorescencyjny żółty i pomarańczowy doskonale odcinają się na tle naturalnych barw. Czy wiedziałeś, że odzież odblaskową dzieli się na 3 klasy w zależności od stopnia ochrony, jaką nam zapewnia? Pod uwagę brana jest powierzchnia, jaką zajmuje fluorescencyjny kolor oraz pasy odblaskowe. Im stopień wyższy, tym wyższa ochrona. Tak więc wybierz spodnie adekwatnie do swojej pracy i potencjalnych zagrożeń.
Jaki fason spodni preferujesz? Wolisz szorty, czy bermudy? W zet4.pl znajdziesz swój ulubiony krój spodni, który sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom. Podczas zakupów zwróć uwagę na takie detale jak rodzaj materiału lub jakość wykończenia. Spodnie z dużą ilością kieszeni sprawdzą się u pracowników, którzy najpotrzebniejsze rzeczy chcą mieć zawsze przy sobie.

pixel