Koszulki robocze z krótkim rękawem T-shirt

( ilość produktów: 44 )

Koszulka robocza z krótkim rękawem typu T-shirt to obowiązkowa pozycja dla każdego pracownika, bez względu na branżę, czy profesję. Znakomicie sprawdzi się w sezonie wiosenno-letnim. W pozostałą część roku możesz ją nosić w ocieplonych pomieszczeniach lub jako spodnią warstwę pod bluzę, lub polar. Nasi dostawcy zadbali o różnorodną ofertę, roboczych koszulek z krótkim rękawem typu T-shirt, która sprosta każdym oczekiwaniom. Nawet najbardziej wymagający klient znajdzie w zet4.pl produkt, który go w pełni zadowoli.
Czy wiedziałeś, że skład materiału odpowiada za właściwości danego produktu i przekłada się na nasze końcowe samopoczucie? Jeżeli jesteś zwolennikiem tkanin naturalnych, z czystym sumieniem polecamy bawełnę. Jej miękkie włókna są miłe w dotyku i przyjemne dla skóry. W naprawdę ekstremalnych warunkach pracy polecamy tkaniny syntetyczne. W zależności od składu mogą być odporniejsze na zużycie mechaniczne. Ich największą zaletą jest przewiewność i krótki czas schnięcia materiału. Ma to kluczowe znaczenie, jeżeli mamy skłonność do nadmiernej potliwości lub gdy pracujemy bardzo intensywnie.
Robocze koszulki z krótkim rękawem T-shirt mogą mieć różnorodne kroje pod szyją. Może być okrągły, w serek lub typu polo. Koszulki polo posiadają charakterystyczny kołnierzyk i zazwyczaj małą kieszonkę na piersi. Chociaż dla wielu pełni ona tylko funkcję ozdobną, może być wykorzystywana do przechowywania drobnych rzeczy, np. wizytówek, identyfikatora lub karty chipowej.

pixel