Koszulki robocze z krótkim rękawem polo

( ilość produktów: 37 )

Koszulki robocze z krótkim rękawem typu polo rozpoznasz po jednym charakterystycznym elemencie: kołnierzyku. Z pewnością dodaje on każdemu pracowniczemu ubraniu odrobinę elegancji. Bez względu na typ budowy sylwetki, niemal każdy dobrze wygląda w takim fasonie i dotyczy to zarówno pań, jak i panów. Największe firmy wiedzą o tym doskonale, dlatego najczęściej to właśnie koszulka typu polo z krótkim rękawem stanowi element umundurowania pracowników.
Historia koszulek polo sięga czasów, gdy do gry, o tej samej nazwie ubierano eleganckie, lecz niewygodne koszule, takie, jakie zwykle zakłada się do garnituru. Z czasem zastąpiono je wygodną koszulką na krótki rękaw z kołnierzem. Ubranie z powodzeniem przyjęło się w sporcie, a finalnie weszło także w skład odzieży roboczej.
Na uwagę zasługują modele, które posiadają wygodny, dzianinowy kołnierzyk w kontrastowym, ciemniejszym kolorze. W ten sposób można zamaskować zabrudzenia, które w czasie pracy powstają niemal natychmiast. W tym zestawieniu przygotowaliśmy koszulki w różnorodnych kolorach, zarówno neonowych odblaskowych, jak i klasycznych, np. czarnych lub białych. Nasi dostawcy zadbali także o różnorodny asortyment w kwestii materiałów i tkanin. Znajdziesz tu koszulki bawełniane oraz te wykonane z tkanin syntetycznych lub ich mieszanek. Wybór materiału powinien być adekwatny do naszych obowiązków, intensywności pracy i osobistych preferencji. Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą. Przygotowaliśmy dla Ciebie wiele dobrych koszulek na krótki rękaw typu polo w naprawdę konkurencyjnych cenach.

pixel