Spodnie robocze długie nieocieplane

( ilość produktów: 178 )

Robocze spodnie bez ocieplenia to uniwersalny fason, który możesz zakładać przez większą część roku. Bez wątpienia sprawdzą się wiosną, latem, jesienią, a nawet zimą, jeżeli pracujesz w ogrzewanym pomieszczeniu. Wybierając konkretny model spodni zastanów się, w jakich warunkach będziesz je użytkować. Długi materiał nogawki ochroni Cię przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi takimi jak, nadmierne promieniowanie słoneczne, deszcz, chłód, kurz lub zanieczyszczenia.
W tej kategorii każdy specjalista znajdzie coś dla siebie. Dla osób pracujących w miejscach, gdzie dobra widoczność na kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa, proponujemy spodnie odblaskowe. Fluorescencyjny kolor i taśmy odblaskowe sprawią, że nie przejdziesz niezauważony.
Niektóre z roboczych długich spodni nieocieplanych wyposażone są w specjalne kieszenie na kolanach. Dzięki nim możesz korzystać z wyjmowanych ochronników, które uchronią Cię przed kontuzją i bólem kolan.
Jeżeli na co dzień pracujesz dość intensywnie, wybieraj modele z potrójnie przeszytymi szwami lub dodatkowymi wzmocnieniami w strefach szczególnie narażonych na przetarcia i rozdarcia.
Niektóre z nieocieplonych długich spodni roboczych posiadają dodatkowe funkcje takie jak wodoodporne wykończenie materiału. Do jednych z nich należy Texpel Splash stosowany przez markę Portwest. Powoduje, że woda spływa po powierzchni, a wszelkie zanieczyszczenia nie są wchłaniane, dzięki czemu tkanina na długo zachowuje swoją strukturę i dobry wygląd. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz coś dla siebie.

pixel