Spodnie robocze długie ocieplane

( ilość produktów: 10 )

Długie spodnie robocze z ociepleniem są idealnym rozwiązaniem dla osób, które pracują na zewnątrz w sezonie jesienno-zimowym. Chłód, wiatr, opady deszczu i śniegu mogą skutecznie zniechęcić do pracy, a nawet ją utrudnić. Nawet w niektórych budynkach i pomieszczeniach, takich jak chłodnie i nieogrzewane magazyny pracownicy potrzebują dodatkowej ochrony termicznej. W takiej sytuacji warto zaopatrzyć się w długie spodnie robocze z ociepleniem. Gruba warstwa materiału zapewni komfort przez cały dzień pracy. W wielu modelach zastosowano wypełnienie syntetyczne, które jest lekkie, a jednocześnie utrzymuje temperaturę tak skutecznie, jak puch naturalny. Przewagą syntetyku jest jednak fakt, że w przeciwieństwie do swojego naturalnego odpowiednika nie traci tak szybko swoich właściwości grzewczych pomimo regularnego czyszczenia.
Zwróć uwagę na ilość kieszeni. Jeżeli lubisz mieć wiele drobnych rzeczy pod ręką, wybierz tzw. bojówki. Kieszenie na nogawkach, pomieszczą telefon, dokumenty i wiele innych.
Modele odblaskowe zapewniają dobrą widoczność zarówno w dzień, jak i w nocy za sprawą fluorescencyjnej barwy i odblaskowych elementów. W zależności od Twoich preferencji lub przepisów, które Cię obowiązują, możesz wybrać ubranie w neonowej barwie żółtej lub pomarańczowej.
W tej kategorii znajdziesz także modele dostosowane do pracy w wilgotnym środowisku. Tkaniny wodoodporne nie wchłaniają wody ani topniejącego śniegu. Zazwyczaj posiadają także właściwości plamoodporne.

pixel