Spodnie robocze długie odblaskowe

( ilość produktów: 79 )

Robocze spodnie odblaskowe to obowiązkowa pozycja dla każdego pracownika, który wykonuje swoje obowiązki w miejscu, gdzie obserwuje się zwiększony ruch pojazdów. Może chodzić tu nie tylko o drogę, ale także magazyny, parkingi, czy place budowy.
Odzież odblaskowa została zaprojektowana tak, by zadbać o nasze bezpieczeństwo zarówno w dzień, jak i w nocy. Fluorescencyjny kolor wyraźnie odcina się na tle otoczenia. Zazwyczaj mamy do wyboru 2 barwy: jaskrawy żółty lub pomarańczowy. Robocze długie spodnie odblaskowe posiadają także elementy lub taśmy odblaskowe, które odbijają padające na nie światło. Ma to znaczenie zwłaszcza wieczorem. Światło emitowane przez nadjeżdżający pojazd odbija się od odblasku, zwiększając widoczność jego użytkownika na drodze.
Zwróć uwagę, że robocze długie spodnie odblaskowe różnią się od siebie powierzchnią, jaką zajmuje fluorescencyjny materiał i odblaski. Im jest ona większa, tym stopień ochrony wzrasta. Aby ułatwić wybór odzieży odblaskowej, podzielono ją na 3 klasy/grupy, gdzie trzecia oznacza najwyższy stopień ochrony ostrzegawczej.
Robocze długie spodnie odblaskowe to odzież, która możesz, a nawet powinieneś stosować przez cały rok. Niektóre modele zostały uszyte z 2 różnych materiałów, o odmiennej kolorystyce. Ciemna tkanina doskonale maskuje zabrudzenia. Nierzadko jest też dodatkowo wzmocniona, by zapobiec przetarciom i uszkodzeniom, które powstają podczas pracy. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i wybierz najlepsze spodnie robocze odblaskowe z długą nogawką.

pixel