Spodnie robocze długie przeciwdeszczowe

( ilość produktów: 40 )

W ofercie sklepu zet4.pl znajdziesz naprawdę bogatą ofertę spodni przeciwdeszczowych z długą nogawką. Ubranie robocze zawsze powinniśmy dostosować do aktualnych warunków pogodowych. Jeżeli pracujesz w miejscu o wysokiej wilgotności powietrza lub spodziewasz się opadów deszczu, warto byś zaopatrzył się w specjalistyczną odzież przeciwdeszczową. Niektóre modele wykonane są z tkaniny syntetycznej, takiej jak poliester, która w 100% zapobiega przenikaniu wody. Pamiętaj jednak, że takie wodoszczelne spodnie nie przepuszczają również powietrza. Aby zminimalizować tę niedogodność, wielu producentów stosuje specjalne otwory wentylacyjne. To dobry wybór w szczególnie trudnych warunkach lub do krótkotrwałego założenia, np. w razie przejściowych opadów.
Jeżeli poszukujesz długich spodni przeciwdeszczowych, które chciałbyś nosić przez cały dzień pracy, wybierz modele uszyte z oddychającej tkaniny. W praktyce oznacza to, iż przepuszczają powietrze, oddając wilgoć z ciała na zewnątrz, jednakże pod dużym naporem wody z zewnątrz mogą pozwolić na przenikanie wilgoci do środka.
W naszej ofercie znajdziesz spodnie przeciwdeszczowe w różnych wariantach, także w wersji odblaskowej lub z elementami odblaskowymi. Wiele modeli posiada regulowane mankiety, tak by dopasować obwód nogawki do obwodu kostki lub cholewki buta. Niewątpliwym atutem, na który warto zwrócić uwagę, są zgrzewane szwy. Zapobiegają one przenikaniu wody w miejscu szycia. Zapoznaj się z naszą propozycją roboczych długich spodni przeciwdeszczowych i wybierz coś w sam raz dla Ciebie.

pixel