Ogrodniczki robocze odblaskowe

( ilość produktów: 36 )

Jeżeli szukasz połączenia komfortu, jaki dają ogrodniczki robocze i ochrony, jaką zapewnia odzież ostrzegawcza, w tej kategorii znajdziesz niejeden model, który sprosta twoim oczekiwaniom.
Wielu pracowników ceni ogrodniczki robocze za wygodę, jaką zapewniają podczas pracy. Osłaniają nie tylko nogi, ale także cały pas, w tym nerki. Zapobiega to przewianiu i przeziębieniu, zwłaszcza gdy pracujemy w przeciągach. Co więcej, chronią skórę przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych takich jak kurz, promieniowanie słoneczne, wiatr, czy środki chemiczne, z którymi masz styczność podczas pracy.
Robocze ogrodniczki odblaskowe mają za zadanie ochronić Cię przed jeszcze jednym zagrożeniem. Chodzi o wypadki, do których może dojść nie tylko na drodze, ale także na halach, magazynach i placach budowy. Potrącenie jest często wynikiem zbyt późnego zauważenia osoby pieszej. Zakładając odzież odblaskową, dajesz czas nadjeżdżającemu kierowcy na odpowiednią reakcję: zahamowanie lub bezpieczne ominięcie Cię. Odzież ostrzegawcza posiada elementy odblaskowe i/lub fluorescencyjne kolory. Kolor neonowy, żółty lub pomarańczowy dobrze odcina się od naturalnych barw, zwiększając Twoją widoczność. Czasami stosuje się kombinację ostrzegawczego koloru z ciemna tkaniną, która ma zatuszować zabrudzenia powstające w najbardziej newralgicznych miejscach, a więc wokół kieszeni, nogawki lub na kolanach. Zainwestuj w bezpieczeństwo swoje i swoich pracowników i wybierz najlepsze robocze ogrodniczki odblaskowe.

pixel