Ogrodniczki robocze nieocieplane

( ilość produktów: 37 )

Ogrodniczki to spodnie stworzone z myślą o pracy. Ich najbardziej charakterystycznym elementem są szelki i kieszonka na piersi. Ogrodniczki robocze w wersji nieocieplonej sprawdzą się późną wiosną, latem i wczesną jesienią. Jeżeli pracujesz w ogrzewanych pomieszczeniach, z powodzeniem możesz nosić je nawet przez cały rok.
Dlaczego ogrodniczki robocze cieszą się tak dużą popularnością wśród pracowników? Przede wszystkim są wygodne i praktyczne. Nie zsuwają się w czasie pracy. Chronią także większą część ciała niż klasyczne spodnie robocze. Kieszonka na piersi umożliwia przechowywanie telefonu lub kluczy. Nawet gdy jest pełna, nie uwiera i nie przeszkadza w czasie pracy. Elastyczne wstawki po bokach lub zapięcia pozwalają na dopasowanie spodni do każdej figury.
Ogrodniczki robocze nieocieplane wykonane są z różnych materiałów, w związku z czym mogą mieć różne przeznaczenie. Klasyczne modele często wybierane są przez mechaników samochodowych, malarzy, gipsiarzy, czy tynkarzy. Tkaniny fluorescencyjne nadają ubraniu cechy odzieży ostrzegawczej, co jest szczególnie ważne, gdy Twoja widoczność na bezpośredni wpływ na Twoje bezpieczeństwo. Stosuj je, gdy pracujesz w pobliżu ruchu drogowego, na hali, parkingu lub gdy masz bezpośredni kontakt z maszynami budowlanymi. Tkaniny wodoodporne znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie pracownicy narażeni są na kontakt z wodą lub pracują w warunkach wysokiej wilgotności środowiska. W tej kategorii znajdziesz robocze ogrodniczki bez ocieplenia od takich producentów jak Portwest, Beta i Deltaplus.

pixel