Ogrodniczki robocze ocieplane

( ilość produktów: 16 )

Ocieplane ogrodniczki robocze sprawdzą się u osób, które pracują w naprawdę wymagających warunkach. Może chodzić tu o chłodnie, nieogrzewane hale i magazyny. A w sezonie jesienno-zimowym, zwłaszcza gdy pracujemy na otwartych przestrzeniach, wręcz stają się koniecznością. Chłód, wiatr, opady deszczu i śniegu mogą skutecznie zniechęcić do pracy. W takiej sytuacji musimy przygotować się na każdą ewentualność. Ocieplane ogrodniczki robocze posiadają dodatkową warstwę ociepliny. Zazwyczaj jest to materiał syntetyczny, który właściwościami termoizolacyjnymi dorównuje puchowi naturalnemu, jednak w zestawieniu ze swoim naturalnym odpowiednikiem jest odporniejszy na zużycie, np. na wielokrotne pranie.
Ogrodniczki robocze to dobry wybór dla osób ceniących komfort pracy. Bez względu na pozycję, w jakiej przyjdzie Ci pracować, spodnie zawsze pozostają na swoim miejscu, a szelki pozwalają na indywidualne dopasowanie. Aby dostosować ogrodniczki do każdej figury i tęgości, zastosowano elastyczne wstawki po bokach lub specjalne zapięcia wokół talii.
Ocieplane ogrodniczki robocze mogą posiadać dodatkowe atuty, takie jak ostrzegawcze kolory, odblaskowe pasy lub elementy, właściwości przeciwdeszczowe, czy trudnopalne. Niektóre materiały, posiadają plamoodporne wykończenie. Przykładem może być Texpel Splash od producenta Portwest, który odpycha zabrudzenia i powoduje, że wilgoć nie wchłania się, a spływa po powierzchni materiału.
Uprzyjemnij sobie pracę i wybierz najlepsze ocieplane ogrodniczki robocze.

pixel