Ogrodniczki robocze przeciwdeszczowe

( ilość produktów: 11 )

Ogrodniczki, jak sama nazwa wskazuje, początkowo zostały stworzone z myślą o pracy w ogrodzie. Zmienne warunki atmosferyczne, praca w kurzu, w ziemi, zainspirowały do stworzenia spodni, które będą odporne na zniszczenie, intensywną pracę, wielokrotne pranie, a jednocześnie zapewnią komfort i wygodę. W tej kategorii prezentujemy ogrodniczki, które spełniają wszystkie te wymagania, a na dodatek chronią przed deszczem.
Praca w wilgotnym środowisku i nieustanny kontakt z wodą stanowią prawdziwe wyzwanie. W takich warunkach nietrudno o wyziębienie organizmu.
Odzież przeciwdeszczową możemy podzielić na dwie kategorie: wodoszczelną i wodoodporną. Pierwsza z nich, w 100% chroni przed przenikaniem wody do środka. W tym celu stosuje się zazwyczaj sztywniejszy materiał syntetyczny. Warto jednak pamiętać, że stanowi to jednocześnie barierę dla wilgoci produkowanej przez naszą skórę. Ten typ spodni sprawdzi się w naprawdę ekstremalnych warunkach. Możesz zakładać go w razie potrzeby na swoje codzienne ubranie robocze.
Ogrodniczki przeciwdeszczowe o właściwościach wodoodpornych pozwalają na swobodną cyrkulację powietrza. Ten rodzaj materiału ma jednak ściśle określoną wytrzymałość na napór wody. Po jej przekroczeniu tkanina zaczyna ją po prostu wchłaniać. To najlepszy wybór, gdy odzież przeciwdeszczową planujemy założyć w warunkach umiarkowanego kontaktu z wodą lub przez cały dzień pracy. Wybierz sprawdzone robocze ogrodniczki przeciwdeszczowe od takich producentów jak Beta, Deltaplus czy Portwest.

pixel