Ogrodniczki robocze trudnopalne / spawalnicze

( ilość produktów: 15 )

Ogrodniczki to szczególnie praktyczny rodzaj spodni w kategorii odzieży trudnopalnej i spawalniczej. W miejscach, w których pracownik narażony jest na kontakt z płomieniem, opiłkami metali lub istnieje ryzyko pożaru, nie ma miejsca na niepotrzebne rozproszenie z powodu źle dobranej odzieży. Musimy być ubrani tak, by czuć się komfortowo, ale co najważniejsze, by móc zachować bezpieczeństwo.
Ogrodniczki, w przeciwieństwie do klasycznych spodni chronią większą powierzchnię naszego ciała. Osłaniają nie tylko nogi, ale także pas i część pleców. Szelki pozwalają na optymalne dopasowanie ubrania do długości naszej sylwetki. Przed pierwszym założeniem i po każdym praniu upewnij się, czy długość szelek jest odpowiednia.
Ogrodniczki robocze trudnopalne i spawalnicze zaprojektowano z zaawansowanych technologicznie materiałów. Choć wyglądają jak zwykłe spodnie, wykonano je ze specjalnej mieszanki włókien węglowych lub aramidowych, takich jak kevlar. Taka tkanina nie topi się w wysokiej temperaturze oraz jest odporna na uszkodzenia, takie jak rozdarcia czy rozciąganie.
Ogrodniczki zazwyczaj posiadają niemałą ilość kieszeni. Jest to szczególnie ważne dla osób, które zawsze muszą mieć przy sobie niezbędne narzędzia, klucze, czy identyfikator. Zapoznaj się z nasza bogatą ofertą. Wśród wielu propozycji roboczych ogrodniczek trudnopalnych i spawalniczych znajdziesz modele, które dodatkowo posiadają właściwości ostrzegawcze, przeciwdeszczowe lub są plamoodporne.

pixel